Uradi sam ako moze savjet.

Uradi sam ako moze savjet.

Član
prvo felige u pitanju su fabricke felige (alu) za pug206...
ugl voziko sam ih ljeto zima kisa snijeg sunce i pojavile se crne tacke od soli i nervirale me itd znate vec kako... ugl uzeo solnu kiselinu cetkicu za zube i rijesio problem sad su super , ali onaj problem kad se ne sjaje da li mi ko moze preporuciti kako da ih ispoliram nacin i sredstvo ( stim da lak nije nigdje unisten tako da mi se i ne farbaju)

a drugi problem na istom autu ( Hdi motor 2.0) u pitanju je Plovak rezervoara , ugl od kako imam automobil ( 8 god) uvijek je u rezervoaru minimalno bila 1/4 i onda tocenje to čepa , eh nedavno sam imao problem kad sam sjeo u auto kazaljka je bila na 1/4 , i krenem na relaciju Grbavica - Koševsko brdo , i na ciglanama mi se ugasi bez ikakvog paljenja lampice ,probam upalit klasicni zvuk kad je Empty sa tim da je ovaj put na kontaktu kazaljka zakucana za dno i svijetli upozorenje!... ugl uradio sam restart Plovka da ne duzim , sad pokazuje tacno kolicinu ali ne pali mi upozorenje na rezervu kad odem ?!?! zna li ko kakvo rijesenje ili da kupujem polovnjak neki ??

sry na Eseju od teksta
 
Top