upoznaj te mog lavica 206

upoznaj te mog lavica 206

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
IGY je napisao(la):
dobro dosao
a lav je i vise nego lijep

hvala vam svima,polako samo vremena,nebi volio da ga odmah sredim mislim da mi nebi izlapio,mislim da ga neisfuram,pa da onda meni postane bezveze ovako polako!!!
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
Dobro Doshao , fin lavic :)

hvala ljudi na svom misljenu! a pocasti cu vas ja jos lsika samo da tapacirunzi legnu bit ce to extra sve i malo dvd sto sam stavio furke radi,mada nije losa stvar!!!! pozzdrac
 
Član
dobro došao brate po autu :)

lijep ti je pežo, reci mi koji su mu ovo farovi naprijed, čini mi se da su s lećama... ne mogu da razaznam, jesu li angel eyes? jesu li i xenoni ugrađeni? pozz
 
Član
homer je napisao(la):
dobro došao brate po autu :)

lijep ti je pežo, reci mi koji su mu ovo farovi naprijed, čini mi se da su s lećama... ne mogu da razaznam, jesu li angel eyes? jesu li i xenoni ugrađeni? pozz

njegovi orginalni farovi,jedan bio crn istrosen pa ja kupio neve,a sad cekam obicne providne stopke,mislim da ce mu stajati jer su prednji farovi cisti i kronirani!!!
 
Član
Davor_ je napisao(la):
ma pezo je KO PRAVI AUTO heheheeh sala fin je mahirov mixer cak se i fino cuje

moj mikser ima mali filtercic koji mu daje malo bucniji zvuk,a ako Bogda leci ce i fin auspuh i lagano da bruji doboj kad Mahir kulira,kroz grad!!! hahah
 
Član
zastava je napisao(la):
dobro nam dosao mahire i lijepo se provedi na forum cao cao

drug imam jednog pajdu ima extra lijepog stoleta zlatno crna kombinacija bio na takmicenju u modrici,ali se razocarao,sve sam sebi radio,a oni ga stavili u klasu sa vekom sto skodu vozi,malo bezzveze!! pa eto mozda i njegovu koju sliku stavim nekad poslije javim ti!!!!! pozz
 
Član
mahir_011 je napisao(la):
homer je napisao(la):
dobro došao brate po autu :)

lijep ti je pežo, reci mi koji su mu ovo farovi naprijed, čini mi se da su s lećama... ne mogu da razaznam, jesu li angel eyes? jesu li i xenoni ugrađeni? pozz

njegovi orginalni farovi,jedan bio crn istrosen pa ja kupio neve,a sad cekam obicne providne stopke,mislim da ce mu stajati jer su prednji farovi cisti i kronirani!!!

lijepi su. koja je bila cijena i gdje si ih kupio?
 
Član
homer je napisao(la):
mahir_011 je napisao(la):
homer je napisao(la):
dobro došao brate po autu :)

lijep ti je pežo, reci mi koji su mu ovo farovi naprijed, čini mi se da su s lećama... ne mogu da razaznam, jesu li angel eyes? jesu li i xenoni ugrađeni? pozz

njegovi orginalni farovi,jedan bio crn istrosen pa ja kupio neve,a sad cekam obicne providne stopke,mislim da ce mu stajati jer su prednji farovi cisti i kronirani!!!

lijepi su. koja je bila cijena i gdje si ih kupio?

mislim da su oko 11o- maraka komad,covjek drzi na jelahu,neznam koliko poznajes ze-do kanton!!!! i jos xemone u njih i mislim da ce biti extra,a kad mi dosade i kad budem imao viska para kupujem kromirane sa angel eye!!! pozzdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top