upomoooooooc

upomoooooooc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
Treba mi neka pomoc savjet ili nesto slicno o kupovini manjeg auta do 8000 KM, i sta mislite o seat ibizi, tacnije 97 god, ima dosta opreme motor je 1.4, a cjena je 7.800 i moze se spustiti nekih par stoja:icon_question:
 
imam ti ja forda fiestu 1,2 16v 99 godina alu felge klima servo centralna brava el. podizaci
regisrovana do 06.08 za 7600km
 
Član
Kod mene ti IGY rodjak ima tu ibicu sa tim motorom, mogu ti reci da je predobra, udobna, jak motor a netrosi nesto puno.
 

IGY

Član
hvala vama dvojici za komentare, a i vidim ostali se bacili da pomognu svaka cast
 
Član
Ni renoi npr clio nisu losi 2000god. kozna sjedista osim klime mislim da je 1.6 motor u mene rodica neki dan uzela pravo dobar 8200 platila,i udoban stvarno dobar
 
Član
Ma Igy ono sto si prvo zapiko to kupi, tako se jednino neces zahebat, ipak ti ja tipujem na Ibizu, neku 1.4 ili nesta jace, ipak si ti bio GTI vozac
 
Član
ne znam igy sta da ti kazem ibiza kao auto je extra. sto ti je buraz vec rekao za rodjakovu 1.4 ide ko zmaj. samo gledaj da ti je mjenjac uredu jer kazu da im je to boljka posebno na tim manjim masinama. sto se tice dijelova slicna ti je cijena kao za i golf III i polo, a i popratnu sminku za auto je lakse naci pocev od alu felgi, pragova, branika rasvjete i slicno.

trebo si sa mirzom cehaicem vidjeti jer je on imao istu.

eto nadam se da sam ti barem malo pomogao
 
Član
ja bi ti preporucio da uzmes ibizu.Moj jaro ima ibizu i stvarno je lijepo auto.1.4 motor i ide fino.
 
Član
sta mislis o puntu kao tepsijin,samo ne taj motor jer ga neces naci za te pare,lijepo auto i moze se fino srediti
 
Član
Skupa je ta ibiza, ipak joj je 10 godina. Nedavno čovjek prodao ibizu staru 7 godina sa 1.0 motorom(135.000km) i nikakvom opremom za 5100KM, ford fiesta 1.25 airbag, dalj.centralna, el.prozori 7 godina i 75.000km 7600KM.

punto kao tepsijin ćeš jako teško naći da je pristojan za te pare...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top