update:golf mk II & golf mk4 (novo vozlio u garazi)01.06.2009 str. 4

update:golf mk II & golf mk4 (novo vozlio u garazi)01.06.2009 str. 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: golf mk II

fino si krenuo sa sredjivanjem,ofarbaj te rubove oko maske skini obrvu i bice extra
 
RE: golf mk II

heh evo zapamticu ti table pa se nemoj zacuditi ako te presretnem negdje hehe
a slazem se s ostalima da skines ovu lajsnu imao sam istu i bacio je
 
RE: golf mk II

hehe........skinuta je vec lajsna....opet stare slike u pitanju.....kad sam stavi angel eyes skinuo sam masku jer se nije vidio cijeli krug....a vec sam rekao da to planiram ofarbat u crveno okolo....pozz
 
Član
RE: golf mk II

Fin golfac;) a de skini onu BiH naljepnicu :icon_smile: nije velka investicija:D
 
RE: golf mk II

pa na prodaju je golf.....al necu ga prodavat dok ne nadjem sebi drugo auto....imam vec par zainteresiranih za golfa samo treba naci zamjenu za njega.....hehe.....pozzzz
 
RE: golf mk II

evo posto su neki pitali za angel eyes i letvicu iznad farova......evo farova i nema letvice.......heh[attachment=15724]
 
Početnik
RE: golf mk II

mnogo bolje...jos crvene crte ko kod mene, nije ni to skupa investicija...i zmigavci ko kod mene :icon_smile: al ako ces ga prodavati, ne isplati ti se onda zmigavce uzimat..stavis bijela ili crna stakla na zmigavce, 1,5KM komad ;) i blaaago zatamni stakla..
 
RE: golf mk II

Oggy je napisao(la):
mnogo bolje...jos crvene crte ko kod mene, nije ni to skupa investicija...i zmigavci ko kod mene :icon_smile: al ako ces ga prodavati, ne isplati ti se onda zmigavce uzimat..stavis bijela ili crna stakla na zmigavce, 1,5KM komad ;) i blaaago zatamni stakla..

e pa to sa crtama sam i vidio kod tebe....de mi reci jel ti to radio neki majstor il si sam radio....ako si sam malo mi pojasni koja crvena boja ide i sl. bil bilo bolje da prvo predjem masku i branike sa crnom bojom....
 
Početnik
RE: golf mk II

radio ja sam sebi..nije problem..prvo ofarbaj u crno kad vec trebas...ja sam kod sebe na branicima radio crvenim sprejem, obicni crveni RenCo sprej, mislim da je oko 7KM..papirna traka, fino obiljezis, zastitis i lagano..plastik prajmer, sacekas 5 minuta i lagano sprejem, tanko a ponovis vise puta...a sa strane sam lijepio traku crvenu i eno i sad stoji, nigdje se nije zagulilo...najteze je masku odradit..al meni bas cejf ;)
 
RE: golf mk II

Oggy je napisao(la):
radio ja sam sebi..nije problem..prvo ofarbaj u crno kad vec trebas...ja sam kod sebe na branicima radio crvenim sprejem, obicni crveni RenCo sprej, mislim da je oko 7KM..papirna traka, fino obiljezis, zastitis i lagano..plastik prajmer, sacekas 5 minuta i lagano sprejem, tanko a ponovis vise puta...a sa strane sam lijepio traku crvenu i eno i sad stoji, nigdje se nije zagulilo...najteze je masku odradit..al meni bas cejf ;)

ok drug...i ja cu samo dok malo sunca i vremena uhvatim....pozz
 
Član
RE: golf mk II

Fin golf pravo jos kad stavis crvenu treaku oko maske ma bice pravi!!!
Sretno u nastavku!!!;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top