Upalila se rezerva a nije dotle doslo ;)

Upalila se rezerva a nije dotle doslo ;)

Član
mara- je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
šole je napisao(la):
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
S kojim autom pređeš 200+ km sa 30 maraka????

Što ti je to čudno? Pa i ja pređem 200+km za 30KM kao i većina na forumu.

Izvini, ali sa 206 benzincem, gradske voznje nema sanse bez 40 maraka da predjes 200km.

Potrošnja redom: gradska, na otvorenom, kombinovana

1, 6 litra 16V Manuelni 8,6 | 5 | 6,4

Što se tiče problema sa rezervom, mislim da je najvjerovatnije plovak u pitanju.

Dobro, ne živim u gradu, a i ne vidim da se ovdje priča o gradskoj vožnji, a mislim da bih uspio bez 40KM preći 200km i po gradu po dosadašnjim iskustvima, a prešao sam sa njim više od 50k km.

Nego, ON TOPIC, meni se desilo jednom da zakuca rezerva, ušla u minus koliko je kazaljka nisko pala, sipam, ona ne mrda, još opada, nisam imao orijentaciju koliko goriva imam uopšte, pratio po boardu. Rješenje - napunio ga do čepa i otkočio se.:icon_smile:
 
Član
sinoc naspem za 20km kad skoci kazaljka ko prava, ne pokazuje samo onih 8l vec i ono sto je stvarno bilo.. valjda se ne ponovi da moram cackat heh
 
Član
JA imam golfa 4 tdi PD 74 kw i sa 50 maraka pređem jedva 250 kilometara...Svaka vam čast onda;)
 
Član
šole je napisao(la):
JA imam golfa 4 tdi PD 74 kw i sa 50 maraka pređem jedva 250 kilometara...Svaka vam čast onda;)

To ti je potrošnja od 8 litara. Ili baš čepiš auto, ili možda nešto nije u redu pa previše troši.
 
Ja sa 30 KM mogu preci 150 km grada a ovo su carobnjaci po minusu sa 30 KM goriva 200+KM. Svaka cast ko moze :icon_rolleyes:
 
Član
alfa147 T.S. je napisao(la):
Ja sa 30 KM mogu preci 150 km grada a ovo su carobnjaci po minusu sa 30 KM goriva 200+KM. Svaka cast ko moze :icon_rolleyes:

sta da ti kazem.. peugeot :icon_smile:
 
Top