unutrasnjost

unutrasnjost

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh posto se auto farba zelio bih zamijeniti onaj tepih unutra gdje idu podmetaci..zna li ko gdje se uzeti i koja je cijena auto je golf 3..hvala unaprijed
 
Član
.nOKe je napisao(la):
mislim da ces to najprije naci na auto otpadima..

tesko da to igdje ima novo

netreba mi sa otpada imam i ja vec ali kad sve radim da stavim sve nanovo da li se moze uraditi to na ovo vec postojece ili da se nesh izvede ako ko ima kakvu info nek kaze bio bu mi zahvalan
 
Legend
xzone je napisao(la):
netreba mi sa otpada imam i ja vec ali kad sve radim da stavim sve nanovo da li se moze uraditi to na ovo vec postojece ili da se nesh izvede ako ko ima kakvu info nek kaze bio bu mi zahvalan

hbga dobro znas da se ova nasa auta ne proizvode vise ;) tak da ces novo tesko naci.. al svakako pokusaj.. mozda na otpadu nadjes neki DOBRO ocuvan :)

a cuo sam da ovi dole u "plavom oku" rade prostirace po mjeri.. pa im odnesi svoj stari i pitaj ako mogu napraviti takav (istog oblika) nov..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
xzone je napisao(la):
netreba mi sa otpada imam i ja vec ali kad sve radim da stavim sve nanovo da li se moze uraditi to na ovo vec postojece ili da se nesh izvede ako ko ima kakvu info nek kaze bio bu mi zahvalan

hbga dobro znas da se ova nasa auta ne proizvode vise ;) tak da ces novo tesko naci.. al svakako pokusaj.. mozda na otpadu nadjes neki DOBRO ocuvan :)

a cuo sam da ovi dole u "plavom oku" rade prostirace po mjeri.. pa im odnesi svoj stari i pitaj ako mogu napraviti takav (istog oblika) nov..

nemoguce napraviti u prodavnici tepiha. znas zasto? zato sto se tepih za auto radi u odredjenim presama koje pod visokom temperaturom i pritiskom oblikuju tepih prema obliku poda. ti ako napravis novi tepih on je ravan i automatski gubis one sve pregibe, udubljenja i sl. moj savjet je dobar polovan i dobro ga oprati i miran.
 
Član
ok hvala vam svima ako imas hajd vidi ako je bas ocuvan da se dogovorimo preko pm-a za to
 
Član
xzone je napisao(la):
ok hvala vam svima ako imas hajd vidi ako je bas ocuvan da se dogovorimo preko pm-a za to


Ok provjerit cu ujutro sad je mrackasto da trazim po garazi..ako nadjem javit cu ti odmah
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top