unutrasnjost mk2

unutrasnjost mk2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
trazim original koznu unutrasnjost od mk2 ocuvanu(siceve i tapacirunge).bil iko proda
 
Član
Tesko da ces to naci :icon_rolleyes:

lakse naci od kadetta GSI recaro kozna pa ubacit u 2, jaran sebi ugradio prednja :icon_smile:

Prije ces opet naci od trojke sjedista kozna :icon_rolleyes:

Stavi od trojke obcna i otidji neka ti neko uradi presvlake i tapacirunge od eko koze :icon_smile:

M Gratex Gradačac je 240 KM presvlake za sjedista od eko koze i 2 godine garancije...

A imas i tu na forumu par momaka sto rade tapaciranje vidi tu u temi enterijer ;);)
 
Adi ti je dobro predlozio MGratex, evo u mene treca godina presvlake u autu kombinacija eko koza / platno i nikad nista nit su se poderale nit slicno, jos su vadjenje i prane u ves masini i ponovo stavljene na sjedala niti su se otporile niti poderale ikada gdje! To ti je i jeftinija i po meni bolja varijanta, jer tesko ces naci ta originalna kozna sjedala da su dobrom stanju, svi oni sto su na prodaju su sigurno izlizani il' sta vec i ni na sta nije nalik!
 
Član
od trice nebi.neko mi je govorio da nebi bila losa od opela gsi al nisam ih jos viđa.presvlake nebi.ako cu vec radit radije cu uzet nikakve siceve pa ih presvuc.problem su mi tapacirunzi.od duje su malo specificni.prijatelj mi ima original od duje pa me zato puklo
 
sto predlazete covjeku da radi presvlake u Gradačcu a ne gledate da je iz Širokog Brijega :lol::lol::lol::lol:
moro bi prec citavu BiH
 
Član
ama sad to vise manje al ovdje mi je jedna ponuda 800km a druga nevjerovatnih 2400km.poludio kad mi je covik reka.samo da mi je to uradit.bole me oci kad sjednem u auto
 
Član
Tapacirunga ima ali se jedva nadju.
Ja sam sebi nasao al sam trazio sigurno godinu dana.
Sto se siceva tice to ja jos teze, pogotovo zbog stanja u kojem jesu.
Sumnjam da ce ih neko prodati zato sto dobro izgledaju, a i ako prodaje cifre su astronomske.
I ja sam bio bacio oko na njih ali sam se na kraju zadovoljio
sa Recaro originalnim iz MK4 GTI.
 
Član
jucer sam nasa tapacirunge.original golf 2.ko novi.malo ih namaza i ubacio.extra.sad trazim siceve.u sirokom ih nema.zavirio sam u svakog golfa.sad trazim dalje
 
ja sam sebi radio komplet auto u eko kožu crveno crno tapacirunge koji su isplai extra sa panelima od drveta također koža onda zadnja ploča prednje i zadnje siceve

tapacirunzi prednji i zadnji 150 km
prednja sjedišta 100 km
zadnja sjedišta 70 km
zadnja polica za zvučnike 30 km
koža za mjenjač 10 km

cjene su bez materijala dakle samo ruke plus materijal zasad sam zadovoljan i ispalo je super
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top