Unutrašnje svijetlo golf 2??

Unutrašnje svijetlo golf 2??

Član
Nabavio sma unutrašnje svijetlo sa timerom tj dva ova svijetla ili ti ga plafonjere oba od gti-a, al ne radi ni jedno na vrijeme kao i standardno samo na otvaranje zatvarnje neće da drži...Sad je pitanje za stručnjake jel treba neki relej vremenski dolje na tabli osigurača i kako izgleda on neka mi neko uslika jer ne vjerujem da mi nešto fali, imaju tri izlaza ja imamm 3 žice i to je to???pozz
 
Član
ma ne treba ti nikakav relej, nego to tebi ne radi, svakom isti problem, crkne ono malo crno nezz. kako se to tacno zove i ne moze da drzi struju tih nekoliko sekundi, to ti je to...
 
Član
hahahah i ja sam tako naletio i kontao da mi nesto ne valja sa strujom al je prob samo gore gdje spajas svijetlo imas taj relej koji ode u nekih i to je prob trazi dalje bice negdje :)
 
Poslednja izmena:
Član
E to ne znam imam dva ista i nijedan nece da radi a za popravljanje ako neko zna kako i sta beka se javi??poz
 
Član
provjeri ti to na nekom drugom golfu, da budes siguran da je do kondezatora, ja sam daavno stavio to svjetlo sa tajmingom i imeni je gasio odma pri zatvaranju vrata, sad ne mogu da se 100% sjetim kako sam rjesio, probaj da zamjenis one stopice sto ide masa na onaj dzek, cini mi se da je kod meen to bio problem!
 
Član
nece da radi vjerovatno iz razloga sto ti nedostaje jedan od stalnih polova, bio to + ili minus. gore po pravilu da bi to sve radilo moraš imati min 3 žice od kojih su dvije stalne i jedna koja se prekida prekidačem na vratima. ako nemaš to što ti treba samo skontaj koja ti od tih žica fali i nju provučes s centralena svjetlo. cas posla
 
Član
Imam te tri žice jedna je stalna tj dvije daju struju jedna prekida al kontam da nem kakv relej na centralni ili nešto za to...pozzzzz
 
Član
+ je stalni, dok - dolazi sa prekidaca na vratima i masa gasi svjetlo, probaj zamjenuti mjesta masama, u sredini dodje + a sa spoljasnjih strana masa, zamjeni ih i vidi sta se desava
 
Član
Ako misliš gore na dvije ove žice sa strane u rasvjeti mijeno sam...A nisam dirao ove pipke na vratim tj senzore...pozz
 
Top