Univerzalni el. podizaci stakala?!

Univerzalni el. podizaci stakala?!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li je neko ugradjivao sebi univerzalne el. podizace stakala, ako je neko sebi ugradjivao moze li mi reci kako je zadovoljan radom, da li treba kakve prepravke raditi da se upasaju, gdje i za koju lovu ih naci?
 
Član
almir_gr je napisao(la):
Da li je neko ugradjivao sebi univerzalne el. podizace stakala, ako je neko sebi ugradjivao moze li mi reci kako je zadovoljan radom, da li treba kakve prepravke raditi da se upasaju, gdje i za koju lovu ih naci?

ma mojne to kupovati, nadji fabricke, ako nema onda se drzi rucke.
Imas milion mali prepravki a treba ti hevta da ih ugradis, gledo sam kako se to radi i ja nebi vise nikad ni gledao kamo li pokusao ugradit:icon_confused:
 
Član
ITALY je napisao(la):
almir_gr je napisao(la):
Da li je neko ugradjivao sebi univerzalne el. podizace stakala, ako je neko sebi ugradjivao moze li mi reci kako je zadovoljan radom, da li treba kakve prepravke raditi da se upasaju, gdje i za koju lovu ih naci?

ma mojne to kupovati, nadji fabricke, ako nema onda se drzi rucke.
Imas milion mali prepravki a treba ti hevta da ih ugradis, gledo sam kako se to radi i ja nebi vise nikad ni gledao kamo li pokusao ugradit:icon_confused:

naravno, kao sto italy kaze.. ako mozes nabaviti fabricke, na konju si... ali mozes i sa univerzalnim dobro proci...
@ ITALY :
u kojem si autu gledao to kako se ugradjuje.. kod mene je jaran za nekih cca sat vremena postavio to sve u golfa ( tako mi je rekao ).. mozda zavisi i od auta u kojeg ces ugraditi ;)
 
Član
ja sam se mucio sa puno tih sranja dok nisam nasa original.za pol sata ih nabacio.svaki saraf odgovara,lako se zatvara.kani se toga;)
 
Član
Ti "univerzalni" su zaj*ancija svoje vrste, i opet na kraju i rade i izgledaju gore od najlosijeg originalnog podizaca.....bila je tema bas o tome prije par mjeseci, potrazi je.....cini mi se da je postavio bio the_dag
 
trizex je napisao(la):
Ti "univerzalni" su zaj*ancija svoje vrste, i opet na kraju i rade i izgledaju gore od najlosijeg originalnog podizaca.....bila je tema bas o tome prije par mjeseci, potrazi je.....cini mi se da je postavio bio the_dag

Vidim da je to smece, odustao sam od toga, pokusat cu naci originalne!
 
Član
almir_gr je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Ti "univerzalni" su zaj*ancija svoje vrste, i opet na kraju i rade i izgledaju gore od najlosijeg originalnog podizaca.....bila je tema bas o tome prije par mjeseci, potrazi je.....cini mi se da je postavio bio the_dag

Vidim da je to smece, odustao sam od toga, pokusat cu naci originalne!
svaka cast za odluku.
 
Član
sub3r je napisao(la):
ITALY je napisao(la):
almir_gr je napisao(la):
Da li je neko ugradjivao sebi univerzalne el. podizace stakala, ako je neko sebi ugradjivao moze li mi reci kako je zadovoljan radom, da li treba kakve prepravke raditi da se upasaju, gdje i za koju lovu ih naci?

ma mojne to kupovati, nadji fabricke, ako nema onda se drzi rucke.
Imas milion mali prepravki a treba ti hevta da ih ugradis, gledo sam kako se to radi i ja nebi vise nikad ni gledao kamo li pokusao ugradit:icon_confused:

naravno, kao sto italy kaze.. ako mozes nabaviti fabricke, na konju si... ali mozes i sa univerzalnim dobro proci...
@ ITALY :
u kojem si autu gledao to kako se ugradjuje.. kod mene je jaran za nekih cca sat vremena postavio to sve u golfa ( tako mi je rekao ).. mozda zavisi i od auta u kojeg ces ugraditi ;)

na reno megana sam gledao... smorili se ljudi...:icon_sad:
i opet nisu za dan sve upakovali, jos momci stvarno znaju sta rade.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top