Uništen radar !!

Uništen radar !!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
tibor987 je napisao(la):
a jel rade one kamere na mahali, juce sam se zamislio nesto kad sam isao na bisce polje pa sam cugno 110-ak an sat :icon_eek::icon_question:
iz bisća prema mostaru neradi,a prema biscu neznam,nevjerujem
 
Član
tibor987 je napisao(la):
a jel rade one kamere na mahali, juce sam se zamislio nesto kad sam isao na bisce polje pa sam cugno 110-ak an sat :icon_eek::icon_question:

NE SEKIRAJ SE ne radi ni jedan od ona 2, a sad dok su sredili stazu redovo ga 120/130, :lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol:
 
Član
zajebana je, jos je masan asfalt od povrsinskog sloja katrana...neka jos koji tjedan, ne da mi se zajebavat po mokroj i masnoj cesti ;)
 
i mene je neki dan navuko novi asvalt kad sem uletio dole ispod nadvožnjaka izbacilo me samo tako sreća uspio sam ha ispravit inače bi me onak zid dočeko samo tako trenutno kamere nerade na bulevaru ali bi mogle uskoro da štokaju tako mi rodjak kaže on je u police
 
Član
razvališe mi auto one 2 linije-rupe đubrad jedna, nisu znali još malo asvalta nasut na ono. cicije neviđene :icon_mad:
 
Član
Svaka mu cast. Gledam ove u Sarajevu veceras pravo aktivne, vidio sam 4-5 slikanja - kod marsalke 2, i jos par kod ekonomske skole - i to pri nekoj smjesnoj brzini, da nisu mozda stavili da kamera sad okida na 50 km/h?!
 
ovaj u mostaru ima pravo dobru manu i svi se žale problem je ako si nagazio na zebru a nisi prošo semafor jer je zebra prije semafora a gori crveno odma te slika kao kazna za stajanje za dio za pješake tu je problem zato će ge neko iz zemlje isčupat jedan dan :lol:
 
Član
heh, razbijes crvena svijetla na semaforu i miran si, nece nikad slikat...a na mahali me ispizdi ona dva kanala sto su rpesjekli, kad preletim preko onoga, cijelo auto mi se strese do zadnjeg sarafa..pocela plastika pucketat od njih...govna jedna :icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top