UNIOR alati iskustva, savjeti, diskusija

UNIOR alati iskustva, savjeti, diskusija

Član
http://www.pik.ba/artikal/4759977/gedore-set-facom/ pito lika onako iz zajebancije posto su ka lola 500 KM.....ja opalko :lol::lol::lol::lol:
 

IGY

Član
meni rece da je 50 :lol:

ili je naglo spustio cijenu ili je fulio 0 kod tebe ili kod mene :lol::lol::lol:
 
Član
hahaha to ti je novogodisnji popust :lol::lol::lol::lol:

Ja ga sad pitao da nije neka greska, ka meni lik nije lafo mozda nzs sta je alat...Slicni Facom setovi po ebay su po 120-150 €, a za 250€ se moze naci (veliki) komplet 1/4 i 1/2 do 32 il 34 i to od kvalitetnih proizvodjaca...
Ja sam sebi kupio veliki proxxon platio 320 KM, pored njega imam jos velike profeisonal (raxx, ima jos xx marki sve isto samo guma oko racne razlicite boje) mada bi njega prodao, mala racna preskace u jednu stranu ja rastavljo nije dobro onaj mali hepek na desnoj strani nazubljen tokaru odnijet da stavi 2 zuba i sve super funkcionise.
Nisam toliko zaljubljenik u elektro alat kolko volim rucni pogotovo odvijace, od odvijaca imam 2 seta witte protop i vde, u planu je nabavka seta hazet, wera, wiha, kao i njihovih brendova...Od odvijaca dobri su Americki Husky i Snap on ali ih ja ne volim zbog drske, a i ruzno izgleda kad se sloze Snapon svi narandzasti il crni..
Sto se tice klijesta ko ima najmeru nabavljat da ne baca dzaba pare moze uzet Luxx novu seriju (po licenci NWS, nws je za klijesta ono sto je bmw il merc za auto), il polovne Knipex mada se i novih moze naci na snizenju za male pare samo treba ganjat to....Sto se tice Luxx tool ima ga u Zenici gore u Pecuju (ima njihov logo na zgradi) prije Almy iz pravca Doboja, vjerovatno imaju jos nekih alata... Proxxon, Gedore, Knipex, SKG ima u Lets Do it centrima sirom BiH. Witte i jos nekih odvijaca nasao sam u Conradu Sarajevo al su preskupi, gore je witte protop 85 a ja sam svoje u Doboju platio oko 45-50 KM...
 
Za mene je najbolji alat BETA, zatim Zebra (Wurth) krckalice su neuništive a i imaju doživotnu garanciju, to koristim kada sam u servisu na praksi :D
Dok kućna varijanta je Force, Topmaster, MTX, Joinsway nastavci i imam neke italijanske torekse i imbuse. Gedose su 90% dvanastougaone, što predlažem svima koji se budu odlučili da kupe nov alat ;)
Takođe i Rico je dosta dobar alat :)
Ni MATADOR nije loš, lepo je obrađen, ali mi deluje nekako kao lagarija.

Unior više ne vredi za ništa, cene su ekstremne uglavnom nema artikla ispod 10€ a šrafcigeri pucaju kao ludi, tako da to više ne kupujem :D
Stari unior je ok ali kada sam kupovao nisam mogao da nađem :(
 
Top