ULTIMATE FIGHT - Kristijan Golubovic VS. Marian Rusu

ULTIMATE FIGHT - Kristijan Golubovic VS. Marian Rusu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kada otvorite link u desnom kutu piše Related Videos, ispod ovoga stoji CRO COP Mirko Filipovic Ultimate Fight OVO JE VRIJEDNO GLEDANJA, ovo prvo NE.
 
Član
Penzionerski, dva debela konja se mlate kao na ulici... Jos im se sudija umjesao... Bezveze....
 
Član
Treba njemu dati pravog borca da mu odere guzove malo,siguran sam da bi ga Cro Cop pobijedio jednom rukom i jednom nogom.Najviše me iziritirao Kriletov komentar na borbu koji je haotičan:

ZADAO SAM MU DVA ZESTOKA LOU KIKA PO LEVOJ BUTINI,OD KOJIH JE ZADOBIO KONTUZIJU MISICA (PARALIZU) INACE TO MI JE SPICIJALNOST...SAMIM TIM SLABI MU OSLONAC NA DRUGOJ NOZI...TRECI LOU KIK GA PROMASUJE,JER BEZI...KADA SAM GA STIGAO,ON MENE UDARA BEK KONCENTRACIJE LABAVIM STOPALOM I POVREDJUJE SE...TRAZI KAO,TAJM AUT,STO NE POSTOJI??? NARAVNO JA SAM NEMILOSRDAN U NAPADU...SUTIRAM GA,UDARAM RUKOM I KOLENOM,A ON UZVRACA DIREKTOM KOJI PROMASUJE...VRACAM SE UNAZAD I NAJSNAZNIJE UDARAM NOGOM,GDE MU LOMIM RIS I POTKOLENICU...BEZI MI IZA SUDIJE,KOJI MI ULAZI U PUTANJU KRETANJA I U AFEKTU NAPADA UDARAM SUDIJU NENAMERNO...NISU ME KAZNILI JER MI JE PRVI MEC I STIL MI JE STRIT FAJT,GDE OBICNO NEMA ZAUSTAVLJANJA DOK SE JEDAN NE ONESVESTI...NAKON DVA SATA SE RUMUN VRATIO IZ BOLNICE I KAZE MI,DA JE POSLE PRVOG UDARCA POMISLIO DA GA JE UDARIO GROMI I DA ZA MALO NIJE PAO.... STETA STO NIJE TRAJALO PAR MINUTA,PUNO VISE BIH POKAZAO...BIO SAM EXTRA SPREMLJEN...SLEDECI MEC JE 29-og Novembra U Splitu...IDEMO DALJE!!!!!!!!!!
 
ma ovo je ba namjesteno,da ga malo vrate u zivot...jbt zivot dva udarca onaj trazi prekid...pa nisu djeca :lol: :lol: :lol: ne mogu da vjerujem,koliko je providno
 
Član
Joj sada da bi ovo da bi ono bosanske, htvarske marsovsje zvijeri,gromovi azdaje munje.
De j*ote covjek je sirovina slomio ga tehnie ema ni u prici (bob sap stajl) i dovidjenja a vi sada kenjate nesto preko tastatusre mislim stvarno
 
Član
naucio papak (u kojem mnogi nazalost vide idola) pokoji izraz i to je to volio bi da ga vidim sa Fedorom Emelianenkom u ringu , DEZINTEGRISAO BI GA FEDOR...
 
daleko je ovaj od profesionalog ulitimate fight borca , fedor bi njega za 10sec razbio ko jaje , ne bi ovaj vise nikad nikome LOU KIK zadao :D

Denis Stojnic bi ga polomio 1000% ;)
 
Član
nekazem ja nista lose za kristijana jbg covjek je legenda ali borba ufc protiv denisa pa unistio bi ga covjece ako si gledo ijednu borbu od denisa znaces na sta mislim...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top