Ulje!!

Ulje!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sta da kazem, bolje da ostane visak, ne mozes uvek sve da ustimas u fildzan... Uglavnom, ide preko 3 litre... a koji je auto u pitanju?
 
Član
ja nedavno mislio promjeniti ulje na hondi i u servisu bila gužva,
nije prošlo 2dana auto mi totalka u udesu ,sreća pa ne zamjeni ,uštedio :D
 
Član
jbg. a prije toga sam uložio 500km u auto i 500km registracija,znam kako je članu zilla_
valja mu sve uraditi i dotegnuti nek mu je sa srećom ;)

:icon_exclaim:
 
Član
Ma jooj najgore ti kad kupiš auto koje je prije tebe žena vozila :lol::lol::lol:

Treba mijenjati sve živo... za početak: selene, letva volana, spone, krajnice, kugle, 4 gume, amortizere, ulje, farbati branike... i još kad dodamo da treba malo do mora, na odmor... ima da me nema... najrahatniji sam bio dok nisam vozio ništa ha ya :D:D
 
13KM ti je litar ulja Elf 5w-40 kod Bunja...
Za razliku od 20 i kusur za GM-ovo u Opelu ili 30 za Castrolovo u VW-u...to je pravo jeftino..
a u Clio-a 1.2 Tbenz staje 4L ja mislim
 
Član
AUTODATA i imas sve tacne podatke...da nista ne nagadjac dzaba!

pigy je napisao(la):
Zna li neko tacan podatak, koja kolicina ulja ide u 1.6 benzinski motor (55kw/75KS) golf 2

Za motore do 1985. god idu 3,5 l a od 1985 ide 4 l.!!!

P.S. Ovo je podatak za kolicinu zajedno sa filterom tj. kad se i filter mjenja!

2 zilla_
U Renault Twingo 1.2 idu 4 litra ulja!I ovo vazi ako se mjenja i uljni fiter!
 
Član
zilla_ je napisao(la):
Ma jooj najgore ti kad kupiš auto koje je prije tebe žena vozila :lol::lol::lol:

Treba mijenjati sve živo... za početak: selene, letva volana, spone, krajnice, kugle, 4 gume, amortizere, ulje, farbati branike... i još kad dodamo da treba malo do mora, na odmor... ima da me nema... najrahatniji sam bio dok nisam vozio ništa ha ya :D:D

Svaka cast! Ja nasao auto, pricao sa covjekom, maltene se dogovorili, kad rece jos da ga nahvali, zensko vozio, a ja se okrenu i dovidjenja!!! NI U LUDILU NE KUPOVATI AUTO OD ZENE!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top