Uletio saraf u mijenjac

Uletio saraf u mijenjac

Član
Poz
Danas skido turbinu i usis cistio i saraf mi uletio u mjenjac u onu rupulicu gdje se nazubljuje zamajac.

Smijemli voziti tako posto mi je dva tri puta kucno imal kakvi nus pojava ili ga moram vaditi ?

Poslano sa mog SM-G531F koristeći Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Član
Ma zajebava te druze, a vala i treba te kad pitas tako pitanje. Ja neko ko se ne razumije u mehaniku zna da ne bi smio voziti sa sarafom u mjenjacu.
A dobro nije saraf bas u mjenjacu on je na dijelu gdje je zamajac i druk lezaj jednim dijelom jest a drugim nije u mjenjacu.

Poslano sa mog SM-G531F koristeći Tapatalk
 
Član
Pa dobro nije bas tacno da znam gdje se nalazi, ali predostavljam da ima pokretnih dijelova ?
Mislis da ne bi taj saraf mogao "otici" negdje gdje ne treba ?
 
Član
Ne kontam cemu podjebavanje kad covek fino pita nesto sto ne zna. Nije ni cudo sto je sve manje tema i postova ovo je forum da nesto covek nauci al kako ce naucit nesto kad u sebi misli da ce izbiti nešto ovako da ga neko podjebava.
Nebojsa_GTD potpisujem tvoj tekst.
to je samo odraz necije kulture.

Poslano sa mog SM-G531F koristeći Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Imas lim na sastavu mjenjaca i motora s donje strane tu bi moglo bit neke vajde da se taj saraf izvadi a da ne skidas cijeli mjenjac neznam tacno o kojem je autu rijes ali ovi stariji taj lim imaju ;)
 
Član
Ma uspio sam izvaditi saraf skino alneser pa snimio klip sa tel lociro saraf i onda sa magnetom izvuko,ali drugi problem se pojavio upalio auto radi isto traktor u pitanju je vw bora 1.9 tdi 74 kw

Poslano sa mog SM-G531F koristeći Tapatalk
 
Član
Ma uspio sam izvaditi saraf skino alneser pa snimio klip sa tel lociro saraf i onda sa magnetom izvuko,ali drugi problem se pojavio upalio auto radi isto traktor u pitanju je vw bora 1.9 tdi 74 kw

Poslano sa mog SM-G531F koristeći Tapatalk

Jel' to tvoj auto, sta si radio sve pa da vidimo gdje si mogao belaj napraviti
 
Top