Ukreden woofer i pojacalo

Ukreden woofer i pojacalo

Član
U noci sa subote na nedelju oko 01:00 - 01:30 su mi obili auto i ukrali woofer i pojacalo
evo neke slike:


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

I pored toga ukrali lijevi dio lipa sa prednje karambolke (ma ne vjerujem)
Nasao haubu otvorenu i desna vrata,posto nemam brave na gepeku stoka izvadila zadnja sjedista i pazi sad...sve fino po odvrtali i povadili...nije mi ovo bitno uopste znaci ako je neko kupi ili zna da se ovo prodaje nek mi javi samo da se poblize upoznam sa stokom....

Pozz
 
Član
strasno:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
tako drugu u pola beograda, na pola ulice, nista nisu pootkidali, sve fino odvrnuli, i kao gospoda odnijeli, kad su i kablove od pojacala i te stvari uzeli onda znas kolko je sati

ako ti nisu stete napravili mozes iole biti zadovoljan. Muziku ko muziku ces nadoknadit, mada i to je steta, majku im lopovsku:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
sta sve stoka nece da ucini da bi zaradila, nmg da verujem da su tako lagano sve uradili da nista ne pokidaju. majku im lopovsku!:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
steta drug
a mislim da je taj woofer nekad bio moj, prodo sam ga neko liku sto zivi blizu aerodroma

Hehehe mozguce i ja sam isao po njeg na dobrinju
Ma jebaji ga tamo jebo woofer i to da je meni nac onog ko je to uzo da se "upoznamo"
 
KingP je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
steta drug
a mislim da je taj woofer nekad bio moj, prodo sam ga neko liku sto zivi blizu aerodroma

Hehehe mozguce i ja sam isao po njeg na dobrinju
Ma jebaji ga tamo jebo woofer i to da je meni nac onog ko je to uzo da se "upoznamo"

da ti nije taj sto si od njeg kupio, ja sam mu dao taj woofer za digitalni sat od dvice i zaebo me, sat je neispravan bio
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
KingP je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
steta drug
a mislim da je taj woofer nekad bio moj, prodo sam ga neko liku sto zivi blizu aerodroma

Hehehe mozguce i ja sam isao po njeg na dobrinju
Ma jebaji ga tamo jebo woofer i to da je meni nac onog ko je to uzo da se "upoznamo"

da ti nije taj sto si od njeg kupio, ja sam mu dao taj woofer za digitalni sat od dvice i zaebo me, sat je neispravan bio
Ma sumnjam brate jer skoro je pola godine proslo ja sam to uzo kad sam punta vozo!!!
Ali su mi 2 dana poslije skinuli stopke sa auta pa sam sazno danas ko mi je skino stopke pa je tu vjerovatno i woofer i pojacalo!
 
Član
Ako si saznao "pozdravi" ga podobro.Grozim se na kradzu stvari uopste,a kamoli oko vozila. Od usta se odvoji da se nesto uradi,i dodze lola i poskida. Cisto ti muka bude,kad cujes da je nekom od raje ukradeno nesto sa vozila.
 
Član
kad se budes upoznavao nek bude susret na lijepom mjestu :), gdje nema guzve i raje, da se mozete ''ispricati'';) da ne vide ostali da si se upoznao s tom osobom :icon_smile:
 
Top