Ukrasni nastavci za auspuh!!!Help?

Ukrasni nastavci za auspuh!!!Help?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ovako,trazim ove nastavke za auspuh,znaci marka:TAJCO,model:SUPER TURBO TWIN, part nr.:3742SK, pa mozda je neko vidio u nekoj prodavnici da su ustali,ili ima negdje na lageru,kontaktirao sam proizvodjaca i nakon duzeg vremena odg. su mi kako su tu seriju prestali proizvoditi,a nisu uveli nikakvu zamjenu,meni trebaju 2 ovakva ista...

A ako nema, nema necu se na glavu pobit.....onda postajte gdje ima za kupit nastavci,ali da su sto slicniji ovima,znaci, dupli izlazi,kromirani,znaci nije ravna prednja ploha,malo su zakoseni,i nije da su skroz okrugli,malo su ovalni,:p

nisam gledao jos po pijaci,ali mislim da je to slabog kvaliteta,da ga hrdja uhvati brzo....a to mi ne treba...evo link pa pogledajte slike,nisam htio da stavljam slike da bezze ne trosim dragocjeni prostor na serveru....:icon_smile:

http://www.passatplus.de/umbauten/auspuff/blende.htm

Da se ogradim,da nebi bio banned,ako gledali neki od administratora,nije mi cilj bio da reklamiram ovu stranicu,nego da mi neko pomogne ukoliko moze,
Pravila su pravila,treba se postovati!:cool:
 
Član
Moze se almire potraziti na osnovu W8 modela

to je pravljeno kao Passat W8 look

vidicu ja sta mogu pa cu ti javiti
 
Član
Damir_ je napisao(la):
Moze se almire potraziti na osnovu W8 modela

to je pravljeno kao Passat W8 look

vidicu ja sta mogu pa cu ti javiti
E bravo majstore,super, meni i treba da je sto vise slicno w8 modelu,jer je ovo bila kao najvjernija kopija, aj pa javi kad vidis,ako mognes i koju sliku stavi,ako nadjes ista...pozz;)
 
Član
Ja ti nisam mogao to naci

ali pogledacu jos, uporan sam ja decko

jedino ako hoces kompletan auspuh :)
 
Član
Damir_ je napisao(la):
Ja ti nisam mogao to naci

ali pogledacu jos, uporan sam ja decko

jedino ako hoces kompletan auspuh :)

heh,ma ne isplati mi se komplet auspuh ko ce to mjenajti......
aj pokusaj to pronaci.....nemora da bude bas identicno kao orginalni w8 neka je samo sto slicnije orginalnom, ili onome sto ima na ovome linku sto sam gore postavio.....
 
Član
Ja sam uzimao nastavak kod Barbica u Brnjacima malo prije Kiseljaka,cova radi nastavke svi su od inoxa i mogu ti reci da su extra kvalitetni evo kod mene je nastavak skoro dvije godine i nista mu ;)
Mislim da ti on moze napraviti takav nastavak a vjerujem da ga mozda i ima,evo ti broj pa ako zelis nazovi ga.

br tel 030 874-334
mobitel 063 339-315
radno vrijeme od 8-17
subotom od 8 do 15
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
auspuh servis GRANIC u Ljubuškom imas takve nastavke
aha, odlicno, a imas li mozda njihov broj ili nesto,znas li gdje se tacno nalaze,ilievo ako ima neko dobre volje ko je iz ljubuskog da pogleda da nemaju nesto slicno kao sto sam postavio sliku na link gore....

thunder6 je napisao(la):
Ja sam uzimao nastavak kod Barbica u Brnjacima malo prije Kiseljaka,cova radi nastavke svi su od inoxa i mogu ti reci da su extra kvalitetni evo kod mene je nastavak skoro dvije godine i nista mu ;)
Mislim da ti on moze napraviti takav nastavak a vjerujem da ga mozda i ima,evo ti broj pa ako zelis nazovi ga.

br tel 030 874-334
mobitel 063 339-315
radno vrijeme od 8-17
subotom od 8 do 15
hvala drug, zvat cu pa da vidim sta se moze uciniti...
 
Član
nemam vremena radim stalno ali nekad sljedeci tjedan ce mi on raditi auspuhe nanovo pa cu pogledati tako da ces znati cijenu i sve
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
nemam vremena radim stalno ali nekad sljedeci tjedan ce mi on raditi auspuhe nanovo pa cu pogledati tako da ces znati cijenu i sve
Moze od ponedeljka pa do petka kad god mi javis.......nije da je neka velika zurbasad, al necu da narucujem spojler dok to ne nabavim....
 
Član
ev bmwscaner mi nista jos nije javio,dobro mozda covjek zaboravio...al et ako javi za ovo dobro bi bilo...
usput necu da pokrecem novi topic...pa ovako:
interesuje me ima li iko ili moze li nabavit,il mozda na nekom otpadu od bmw-a 5 onaj noviji 2004 godina ta serija petice ,one duple kromirane rore,sto fabrika stavlja, najvise slice ovim orginalnim od passata w8,sto mi je najvaznije skoro da su iste,a nisu velike...ako bi mogo 2 komada neko da mi zbavi super bi bilo..evo slike od kojeg bmw-a treba,koliko znam to je e60
[attachment=21916]
 
Član
Ima u Vitezu, u Fisu... samo nastavci naravno... čini mi se 12 ili 17 km, slagat ću ti... ali ima... prije 20 dana sam bio.
 
Član
e kolega ja sad vidio temu ponovo majkemi zaboravio uglavnom ima kod nas u ljubuskom to uzeti oko 80 maraka dodje jedan nastavak od inoxa imas ovake kao na mojoj kucki a imas i slican model kakav ti zelis btw to smece iz fisa nemoj uzimati ogule se za mjesec dana ugly totalno samo inox i nista drugo jos jednom sory sta nisam prije javio od posla neznam dje je glava dje guzica :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top