Ukrali mi sinoc obrvice...

Ukrali mi sinoc obrvice...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma svega ima danas,u zenici bas nije toliko izrazeno,al uvijek bilo i uvijek ce bit,eto,prije 10-tak godina je moj otac vozao pasata 2 karavana,i jednom mu je na parkingu navecer neko skinuo ratkapu(onu malo,samo prekriva sarafe),jednom prednji desni zmigavac,i jednom odnijelo kutiju alata iz gepeka...a za zmigavac se slomio da nadje,bio je zadnja tipa,88 godiste,one sire lajsne,duboke karambolke i to sve...2 puta narucivao iz njemacke,prvi put poslali pogresan...radi gluposti se slomis
btw. ev jedan fin passat;);)

:icon_exclaim:
 
e debila sta sve nece pokrast a meni su obili auto nece ti vjerovati na darivi ja izasao da prosetam i kreteni mi slome obadvije brave na golfu i ne udju u njega valja nisu znali a bio mi ruksak unutra i novcanik sa 150 km i kreteni nista nisu ukrali samo polomili brave
 
Evo jos nesto nevjerovatno:
Kupio rodjak Audi 80 prije vise od 8 godina u Cazinu, i nakon 2-3 dana dosao u Tuzlu meni u posjetu da se malo provoza. Sutra ujutro auto mu ukradeno, ovdje na sjenjaku ispred mog ulaza. :icon_eek:
 
Član
e jest te krenulo ahahah
sinoc smo se malo slikali sa maherom na kamerici sa njegovim auticem :D:D

nemoj nigdje izlazit,ima baba roga krade djecu :)
 
Član
ma drug budi sretan da ti nes vece nisu uzeli a jesu li ikome skinuli onu plastiku sto cuva tablicu:lol:
 
Član
Meni su jednom skinuli na jaliji sa FIAT 125 farove i masku :lol:, ja se vratio iz SA oko 1 i 30 legao spavat, ujutro ustanem u 6 i 15 naprijed sve prazno :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Rodjaku iz golfa ispred mercatora isto pokrali muziku playjer , zadnju policu sa zvucnicima i woofer! Na UKC gradina isto kradu nenormalno a nikad parkinga gore kad odes vjecito guzva !
 
Član
lako je s ovim sitnicama, mi na moru na pelješcu , i noćimo prvu večer, u jutro pošo do auta da odem do prodavnice kad imaš šta vidjeti mamicu im, digli mercedesa na elemente , ne znam šta bi prvo zaplako ili uhvatio nekog da ga išaketam :lol: obletio cijeli poluotok nigdje 4 jebene felge s gumama, te zovi rodbinu da ti dotjeraju, to nikad neću zaboraviti
 
N

nenad

punisher je napisao(la):
lako je s ovim sitnicama, mi na moru na pelješcu , i noćimo prvu večer, u jutro pošo do auta da odem do prodavnice kad imaš šta vidjeti mamicu im, digli mercedesa na elemente , ne znam šta bi prvo zaplako ili uhvatio nekog da ga išaketam :lol: obletio cijeli poluotok nigdje 4 jebene felge s gumama, te zovi rodbinu da ti dotjeraju, to nikad neću zaboraviti

Hahaha, pa ti na Peljescu su debili pravi!
Prije 5-6 godina na Peljescu, prijatelj izasao iz diskoteke i vidio kako mu par momaka skace po krovu i haubi, odvalili mu znak sa mercedesa! I on sta ce, bio sa curom dzaba ce ga namarisat ako krene na njih, saceko da udju u diskoteku, vidio iz kojeg su auta izasli, uzme iz svog auta cakiju i prvo im izbusi sve gume pa se vrati sa dizalicom i razbije im farove i stopaljke! :cool:
Otiso do sobe spremio stvari i bjezi kuci.

Sorry na OFF-u
 
Super Moderator
nenad je napisao(la):
punisher je napisao(la):
lako je s ovim sitnicama, mi na moru na pelješcu , i noćimo prvu večer, u jutro pošo do auta da odem do prodavnice kad imaš šta vidjeti mamicu im, digli mercedesa na elemente , ne znam šta bi prvo zaplako ili uhvatio nekog da ga išaketam :lol: obletio cijeli poluotok nigdje 4 jebene felge s gumama, te zovi rodbinu da ti dotjeraju, to nikad neću zaboraviti

Hahaha, pa ti na Peljescu su debili pravi!
Prije 5-6 godina na Peljescu, prijatelj izasao iz diskoteke i vidio kako mu par momaka skace po krovu i haubi, odvalili mu znak sa mercedesa! I on sta ce, bio sa curom dzaba ce ga namarisat ako krene na njih, saceko da udju u diskoteku, vidio iz kojeg su auta izasli, uzme iz svog auta cakiju i prvo im izbusi sve gume pa se vrati sa dizalicom i razbije im farove i stopaljke! :cool:
Otiso do sobe spremio stvari i bjezi kuci.

Sorry na OFF-u

ja prijatelja kralja dobro se sjetio :lol::lol::lol::lol: ismija se pravo hahaha
 
Vjeruj da i ja o tome razmisljam :cool:

Samo me nervira rupa izmedju haube i farova, poprilicno je velika, zato sam i stavljao obrve, da je popuni...
 
Član
Kad smo kod toga, meni ukrali antenu, uzeo onu seljakos antenu sa pumpe ko biva chromirana za 7 maraka, nisi mogao radia ufatit makar sjedio na samoj anteni...i bezze napravise mi belaj od 36 marki, jer sam opet morao u servis da kupim onu normalnu crnu savitljivu...sad sam ovu prije nego cu zavrnut do kraja ddoooobrooo namocio super ljepkom onaj navoj i oblogu, e sad ko odvrne ima prst da mu otpadne :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top