Ukrali mi sinoc obrvice...

Ukrali mi sinoc obrvice...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sinoc 19.12.2008 u Merkatoru-Tuzla su mi ukrali obrvice sa farova. Mater im njihovu seljacku. Znam da je bilo sinoc, jer su nekakva djeca bila u garazi sa kolima iz koje je trestala muzika kad sam se parkirao.
Obrvice su indigo-plave boje (http://www.bhtuning.com/attachment.php?aid=2010) pa ako ih neko bude kupio neka zna da su moje :icon_mad:
 
N

nenad

Sta ces, sve zivo kradu, a pogotovo na parkingu kod Merkatora! Zetu su mi tamo obili auto za Bajram i ukrali mp3 player, u po bjela dana!
 
Covjece obrvice su samo 9,95 EUR, pa nebi ih krao ni da su 20 EUR, ne isplati se krast za te pare. Samo mi je zao sto nisam u tom trenutku naisao jer se to odradilo relativno brzo.
Ma ako se pojave na nekom Polu u Tuzli, znacu da su moje, meni su VRLO prepoznatljive :icon_surprised:
 
ništa iznenađujuće kad bi ti ja reko da je meni neko skino štrcaljke sa habu za vodu smijalo bi se pola foruma sve se danas krade ptica ti se posere na haubu lopov je skine konta naljepnica nego čuvaj gdje parkiraš i gotovo
 
Član
dadao_style je napisao(la):
ništa iznenađujuće kad bi ti ja reko da je meni neko skino štrcaljke sa habu za vodu smijalo bi se pola foruma sve se danas krade ptica ti se posere na haubu lopov je skine konta naljepnica nego čuvaj gdje parkiraš i gotovo

joo budale sta mu pade napamet
hahahaha jooo sto se ismijah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
A za antenu da ne govorim, kad je navrnem - sutra je vec nema. Jos prije godinu dana sam je kupio, nisam je jos zavrnuo. Drzim je u gepeku :lol:
Sve dok ne spojim 300V na antenu necu je ni spajati, a to ce biti uskoro :icon_twisted:
 
Član
pa sta vam je to cudno? frendu ukrali cijeli front na trojci gti tdi farove sa lecom i masku bez znaka, a meni u samom centru zagreba ukrali wolfsburg kapice ventila. pazi u samom centru gdje prolazi puno ljudi netko je uspijo skinuti sve cetri kapice...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top