Ukradeni zmigavci i maglenke

Ukradeni zmigavci i maglenke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako nisam postavio u pravu temu neka neko od moderatora prebaci ili obrise.
Sinoc mi je neki majmun poskidao zmigavce i maglenke sa corrada ako neko cuje ili vidi da se takvi prodaju (nemogu ni na jedno drugo auto) neka mi javne. Unaprijed hvala
 
Član
Bas mi je zao, ove stvari koje su ti ukradene su definitvno narucene jer je opste poznato da su delovi za Corrado poteski za naci... Bez dvoumljenja su vec ugradjeni na drugi auto... :icon_sad:
Secam se, jedan moj poznanik je udario Corrada i posto su mu originalni farovi bili preskupi nesto je skrabudzio od Jette... Voleo bih da ovo sve nadjes, ali veca je verovatnoca da ces morati sebi da trazis nove delove!
Sretno!
 
Član
kao sto got2b rece to su zutalji ba i tesko da ces to naci negdje a jos manje saznat ko ih je poplasio...j*li mamu svoju narkomansku sta sve nece hapat..
 
Član
nisi jedini mamu im imene su neki dan odradili dabogda imali sta da jedu a nemali scim donijet do usta
 
Član
jbga jarane desi se, a i da nadjes ko je, tesko da ces doc do djelova, a robija radi takvih stvari nije nikakav izbor stoga predlazem ti da se smiris i pokusas nac djelove negdje ak ih ikako mozes nac ... pozdrav i jbga neznam sta drugo da ti kazem ...
 
Početnik
ako ih nadjes, polupaj maglenke i komadicima stakla im odrezi jaja...ja gamadi bozije..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top