Ukradene maglenke vw polo 9n

Ukradene maglenke vw polo 9n

BHT Ovisnik
Pozdrav. Ukredene maglenke i maskice sa pola 9n ( 2003 god ) u Mostaru od kolegice mi. Ako netko zna nekog da je prodavao zadnjih dana ili slicno volio bih da mi javi. Ukradeno u toku ovog tjedna
p.s. vidio sam jedne na piku u Mostaru,ali zanima me dalje.
VW_Polo_IV_front_20080215.jpg
 
BHT Ovisnik
Ma samo da znam da je doslo iz Mostara il da je netko nudio,odnosno tko, nista vise
 
Član
Joj tebe mislis da bi neko nakon krade stavio maglenke na oglas :D, to je sigurno ranije dogovoreno da nekom trebaju maglenke, klosar rekao imam ja, otisao ukrao i prodao.

I meni su na fabiji ukrali prosle godine
 
BHT Ovisnik
Ma ona zivi vamo u prigradskom naselju gdje sigurno nije nitko pred kucom, u grad ponekad ode s njim i eto neko ga odradio. Nema neko posebno mjesto da bude svaki dan parkiran pa da ga netko odradi
 
Član
Ma ona zivi vamo u prigradskom naselju gdje sigurno nije nitko pred kucom, u grad ponekad ode s njim i eto neko ga odradio. Nema neko posebno mjesto da bude svaki dan parkiran pa da ga netko odradi
Dobro pa je ostao polo. Sta i da nadjes kad ne mozes nista, prije 2 godine drug saznao ko mu je ukrao radio sravnio ga sa zemljom poslije ovaj mu 2 gume probio :D
 
Top