Ukradene felge 17" Pug

Ukradene felge 17" Pug

Član
aj jbt :icon_sad: jesul ukradene s auta ili? stvarno bezobrazluk zivi,kad moras stajat pored auta :icon_mad:
 

LSD

Član
kad su ukradene...bog me ubio ako ih nisam skoro vdio na piku da se prodaju...mozda si to biio ti al...
 
Obili mi podrum i iznijeli ih! Na autu su mi celicare.
Nisam ih stavljao ja na oglase nigdje!
Nisam nigdje ni vidio da imaju ove od 207RC-a u cijeloj BiH, tako da bi se negdje trebale pojaviti, na oglasu, na nekom autu....
Usput, cuo sam da je krenuo VAL krađa u BiH posto se otvaraju granice sada, pa lopovi zele da idu u evropu, ali im je za to potrebno para, pa kradu sve sto stignu. Provjerena informacija! Cuvajte se, sve je na meti!
 
Član
kako god okrenes nemoguce da su jedine..mozda jesu ovdje na forumu ali vrte se takve felge na jos auta.. ali eto tvoje su jedinstvene jer si ofarbao to u crno.. zao mi je stvarno,steta.. nadam se da ces ih naci..
 
Član
steta :icon_cry: sigurno ih mazno neki cigos koji ce ih utopit jeftino,,,zato obratite paznju,,,nadam se da ces ih naci ;)
 
Član
druze ja sam ih bio vidio na piku dok sam trazio sebi felge,isto vako ofarbane,ja mislio ti ih prodajes,pogledaj mozda su jos tamo
pozz
 
Član
druze nisu jedine u BIH da znas ;) u mene kolega ima 207cc i u njega su iste takve bas 17" provjeri prije nego napadnes ;) moja preporuka!
 
Top