Ukradena Venta

Ukradena Venta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ukradena Venta reg. oznaka A54-J-737 tamno ljubicaste boje u Olimpijskoj ulici imala je petokrake felge na sebi tek ofarbane.Ako neka ima neku informaciju ili je vidi da mi javi na boj 062-663-518 HVALA.
 
Član
Jeste jaro taj sa slike imao je i lavlju kandzu tako da znate da vise nije ni to u modi...I jos samo da kazem da se tema moze zakljucati nasao sam auto isti dan otisao pjeske sve parkinge u dobrinji obisao i podjem prema dobrinji rs i gore iznad Toma ima nove zgrade se prave na jednom od tih parkinga ugledam svog mezimca s razbijenim zadnjim staklom i s volanom od starog passata zovnem policu i kako su policajci brze ruke dodju ni manje ni vise nakon 30 min. a stanica im se vidi s tog mjesta dje je auto.Eto toliko ako vam auto nestane pravac parkinzi repubilika srpska bar se meni posrecilo mada jos ne mogu da vjerujem da sam je nasao.Sve naj pozz i moze KATANAC!!!
 
Haj ako ti ne bude mrsko baci oko imali gdje na parikingu Golf 2 mis sive boje tj ona bas tamno siva , ima fuge po krovu ko blaga udubljenja kako nije dobro ofarban , bas ono lose stanje auto nista napucam fabrika mrtva
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top