ukradena muzika

ukradena muzika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma treba ko na istoku, kojom si ukrao, desnom, lijevom, obje, SJECI..... :icon_mad:
Meni da to neko uradi ja bih tako, cep mi sa felge ukrali pa sreca da ih nisam nasao......
 
ja ne znam kako moze otvorit auto i iznjeti tu kutiju sa dva zvucnika i nosit,pa nije to mobitel da stavi u dzep :icon_question: :icon_mad:

Ja samo molim Boga,da ako mi nesto ukrade,da ga ne zateknem...spreman sam ubit za 10 feninga :icon_evil:
 
Član
nadjen frajer koji je uzo muziku vraceno pojacalo i wooferi, cd prodan..ali je to nadoknadio fino tako da je sve zavrseno heh nece mu vise naumpasti nikad da obije nijedno auto...
 
Član
ma platio je on to pofino, uzo sam mu telefon koji je vrijedan priblizno kao cd al nebitno to..malo se provozali do jablanice i ostavim ga dole bez para i icega...a ja ga nisam udaro malo ga rodjak u voznji udaro jer me je tuzio nedavno sto sam ga prebio pa reko da nepopusim opet kakvu tuzbu

eto to je malo ukratko prica
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
trebo si ga uslikat..da znamo svi ko je taj jadnik...sto krade:icon_mad::icon_mad:

znaju ga svi u vogosci mali narkomancic, mala mahala sve se brzo sazna, samo dobro je on proso danas sreca pa me bilo proslo malo a da sam sazno onaj dan kad mi je tek odradio j*o svu familiju ako ga nebi smjestio u invalidska kolica
 
Legend
nije on to mogao sam odradit da se razumijemo, 2 woofera, pojacalo i player, moralo ih je biti bar 4-5 ;)

al et, drago mi je da si to nasao..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top