Ukradena muzika

Ukradena muzika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Zerr je napisao(la):
kad smo kod fatanja moj jaro sijedijo kuci a doso lopov i obijo mu auto i vadi kastofon iz auta i naide mu buraz sa posla i pocne ga lesiti izide mu buraz iz kuce da vidi sta se desava i vidi da ga ovaj polomi i kaze bratu sta ti je bolan jes poludijo sta radis covjeku jesi lud i ovaj mu odgovori pa obijo ti auto i vadi kastofon i ovaj prileti i oderu ga obojica toliko da u izvjestaju je ovaj naveo da ga je samo jedan mariso da se ni nesjeca da su ga dvojica bili ;)

uuuuuuuuu BRAVO BRAVO
ja sam zbog takve prilike zbog lopova išao i na sud

zakoni su vam FUJ
 
Član
E to je pravi lijek, al sad je tesko skontati ko je, mora se nesto pod hitno uraditi inace ce biti sve vishe vishe ovoga.:icon_confused:
 
Član
Najgore recimo, vidis lopova kako ti krade, nalemas/te ga, i on po zakonu naravno tuzi i dobijes uvjetno. Tako je jaran dobio uvjetno mislim pola godine, ide neka cura ispred njega, zaleti se neki klosarcic uzme joj mob, ovaj za njim(jos trenira Taekwondo) i nalemaga ga na mrtvo ime... Djaba ti po zakonu ne smijes lopova prstom taketi, treba masku navuci pa lupati...
 
Član
ne smijes mu nista, odma te tuzi... e pa zato i kradu, znaju da im nista ne mozes, mogu te samo tuziti, a sto je on tebi mislio ukrasti auto/mp3player/pojacalo itd.. to nema veze.... i eto ispadne da smo mi lopovi sto smo ga ubili, a on posten sto hoce auto da ukrade:icon_rolleyes:

tako i meni kad su vikendicu obili... sva nova stolarija, vrijednost 5.000KM, sve su rasturili, sva vrata i prozore razvalili, i usli u vikendicu sjedili, nasli nesto cigara, ispusili, nasli neku salatu u teglama, to pojeli, i otisli....a stetu napravili od 5000KM....:icon_mad::icon_mad::icon_mad: a ispod moje, vikendica od tetka, i jos jedna od dajdze..i sve za istu noc obili...u drugu vikendicu usli i neki dzem/pekmez sta vec uzeli kasikicu i po zidovima bacali, igrali se:icon_mad::icon_mad:

policija je dosla, sve otiske uzeli, znaci milion otisaka na cigarama, poklopcima od tegla itd... al nista od toga:icon_question:
i jos mi policajac kaze: "Ma šta će te , OD ČEG ĆE VAM NAMIRITI ŠTETU, nemaju oni para"
i sta ces ti onda dalje pricat i trazit ko je i sta je uradio, kad ti policija tako kaze....
samo sacekat negdje gdje ne vidi ko si i na mrtvo ime prebiti...
 
Član
Ma joj najbolje su rijeshili tako stracni jel ti neko narushio privatni posjed ili vlasnistvo mozesh mu uraditi sta hocesh, i niko te ne pita zasto, napao je tvoje ti si branio svoje i nema price, a to sto kazete kod nas sve obrnuto, ali kad se bolje razmisli nije ni policija krica, ona hapsi ljude po iste po 10 puta, al tuziteljstvo i zakoni su fuj.Kad sam bio van BiH prije nekoliko godina pitao sam kako momci rijeshavaju probleme kad ima nesto nestane, i ljudi kazu, odmah se sve digne na noge svi ljudi koji se bave tuningom i prevrnu sve naopako dok se ne nadje krivac.A takodjer u osiguranje auta spada sve ono sto se nalazi u autu, ako se prethodno javi i poshalje slika osiguravajucoj kuci.
 
Član
jooooj!
bas mi je zao!
danas bas gledam jednog srebrnog Marutija i setim se tebe koliko si navaljao muzike u njega kad ono odradili ti je...
nista, prati oglase, mozda ispliva od trece ruke negde na piku i marketu.
 
Član
eh da je takav zakon i kod nas u BiH, neko dodje na tvoj privatni posjed, da mu radis sta hoces....al ja sam nabavio psa, pa nek im on radi sta hoce, valjda ja necu zbog psa u tvorza:icon_biggrin:

a ne znam sta vise da kazem, sve goli lopov,
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
eh da je takav zakon i kod nas u BiH, neko dodje na tvoj privatni posjed, da mu radis sta hoces....al ja sam nabavio psa, pa nek im on radi sta hoce, valjda ja necu zbog psa u tvorza:icon_biggrin:

a ne znam sta vise da kazem, sve goli lopov,

Hoces u tvorza ako nemas onu oznaku na vidnom mjestu!
 
Član
Dzaba UDARASH !
HORS JE CHUDO !
;)

Samo zatvori u podrum ako ga vech ufatish..
I svakih pola sata po jedan KRNJACHKI samar..
Da ga bash napatish !
 
ma policija čuća...ja ih zvao doso jedan policajac pjehe i u mali blokic samo zapisao marku playera i koliko vrijedi i koliko kosta popravak brave i to je to nije cak ni pogledao unutra a kamoli ne daj boze pokusao uzeti otiske...ja reko policijacu reko nisam vas ni htjeo zvat...lafo nek si nam javi desi se da uhvatimo nekog na djelu pa onda mu prerovimo stan i nadjemo po 15ak playera...ja reko dobrooo..............
 
Član
hahahahaha, a da su te zaustavili, ne bi te ni pitali a vec bi poceli pisati cestitke za pojas, lanca i sl gluposti :icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top