UKRADEN VW PASSAT

UKRADEN VW PASSAT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ukraden je vw passat na podrucju rame, 02 god karavan zlatne boje... ako bilo ko kakve info ima molim da se javi na tel 066/635-000 ili pm
primio sam info da se nalazi oko travnika...
slijedi nagrada!!!!!
 
Član
Otkup u prosjeku za ovo auto dode oko 3 milje, jer je susjed za golfa 4 platio 2,500...
 
BHT Ovisnik
prije 10-ak dana susjedi mi u gradu otisla u goste oko 7-8 navecer maznuli golfa 3,trazili 800€,pa onda rekli da ce joj vratiti za 2-3 dana auto da ne treba novac pa jos nista
 
CoL3-99 je napisao(la):
prije 10-ak dana susjedi mi u gradu otisla u goste oko 7-8 navecer maznuli golfa 3,trazili 800€,pa onda rekli da ce joj vratiti za 2-3 dana auto da ne treba novac pa jos nista

čuo sam za to da su maznuli golfa neko bio u gostima gdje je bio parkiran znaš li slučajno u kojoj ulici pretežno se krade u zavučenim naseljima
 
BHT Ovisnik
mogu saznat,uglavnom oko 7 otisli u goste u grad,iz ortijesa su,u 10 posli kuci na parkingu gdje im je auto bilo parkirano drugo,zvone vlasniku auta kaze zena mise parkirali prije 2 sata,znaci oko 7-8 vec ga maznuli,jos digli kredit prije nekog vremena da kupe tricu,budem saznao gdje je parkirana bila
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top