Ukraden trimer za kosenje "stihl 450"

Ukraden trimer za kosenje "stihl 450"

BHT Ovisnik
Ovo se ne krade vele pa moze biti da je i dalje u BiH, te cu objaviti i ovdje.
Tati danas ukraden trimer za kosenje trave stihl 450,identican sa slike,sa nozem 3 kraka. Ukraden danas - srijeda 12.05 oko 12h ispred staklene banke u Mostaru preko puta coco loca iz starijeg bijelog passata 2 karavana, uputio se iza palacinka bara dvoristem prema Zagrebackoj ulici. Radi se o ćelavom mrsavijem momku, visine 165-180cm, godina 25-30 godina.
Nudim novčanu nagradu za bilo kakvu korisnu inforamciju, po informacijama mozda poznat lopov, ako znate da je netko prodao, ili kupio, mozda neciji susjed tek uzeo. Bitno je samo doci do lopova, jer vise nece biti u mogucnosti ni da čupka travu,a ne da kosi il krade
063/539-088 Marko

Hvala vam

stihl_fs_450.png
 
BHT Ovisnik
Ovog smo lopova nasli jer sam predpostavljao tko je,a stari ga je sreo, sad ima neko rociste bla bla na sudu,uglavnom trimera nema, ali da bi bilo jos gore danas su starom opet ukrali isti ovaki sto je drugi bio kupio ! Ako je netko negdje nesto naucuo bilo bi od pomoci
 
Putovanja.ba
Administrator
Oj crnjaka, cuj i drugi mu ukrali.

Ništa dok se ne počnu vješati na trgovima, ovo se otelo kontroli.
 
BHT Ovisnik
Jasta, jos bio prekriven kaze stari satorskim krilom i zakljucano auto, dok je sjeo da jede na 20min obili mu auto i uzeli... nije bas mala stvar kao radio da se moze odmah utopit ili prikrit,pa me cudi ni za prvi put da nitko nista nije saznao, posebno jer je ovo jaka masina
 
Član
Ajjj jbt nmg da vjerujem :p Nadam se da ces naci ubrzo oba trimera, i zelim ti puno srece u tome...
 
Član
Pa tacno za ne povjerovati. Mislim sigurno ga oni utope za male pare a nije to jeftino. Ali iskreno se nadam da ces uspjeti naci. A to za rociste pa nama ubice setaju gradom a da lopve straju u zatvor, blago nama u ovoj nam lijepo drzavi
 
Član
A jesi li razmišljao o običnoj starinskoj kosi pošto te sa trimerima hoće peh. 30KM kosa, 10 KM dobra belegija, okuješ i navali.
 
BHT Ovisnik
Otac se s ovim bavi vec 15 godina, mislim da mu nema ravnog sa pilom i motorkom, tako da mu to nazalost nije od pomoci. Vjerovatno su vise i auto upratili il sl., razmisljao sam bas i o alarmu nekom
 
Član
Druze ima ona narodna izreka kazu ako te zimja jednom ujede na jednom mjestu do zmije je ako te dva puta ujede na istom mjestu do tebe je :) stvarno mi je zao sti te prati maler ali morate se posvetiti tome jer vidis da vas hoce. ili neku zastitu ili odmah pod kljuc opremu
 
Član
Bilo je u novinama od subote ili petka, nasli kod jednog lopava 2 ovakva trimera samo sto je u brckom :S
 
Top