Ukraden telefon!!!!

Ukraden telefon!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
mogu i porgijesiti da slucajno optuzim moju prijateljicu iz osnovne skole al meni drama lice i to obje :cool:

pogledaj ovdje na google slike , znaci ta prva slika plavusa i ta kratko osisana kao da odgovaraju opisu a i u osnovnoj je mala znala ukrasti curicama iz tasnica stvari pa reko da nije krenula malo krupnije

http://www.google.ba/images?hl=bs&biw=1920&bih=887&q=jasarevic%20berina&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi
 
Član
to sto ti pomenuse za sa-x, napisi ti mail administraciji portala, neka stave na portal sa mogucnoscu komentarisanja, jedva ce docekati da imaju neku ovakvu vijest. 90% bi objavili, a i vise bi raje tako vidjelo nego na forumu...
 
Beri je ruzna vise lici na sebe na slikama od kamere neg na FB jer je to malo PS malo ovo malo ono :) vjeruj u jutarnje sate je isto bumbar isao sam u skolu 8 godina s njom ,al opet kazem necu djevojku pogresno da optuzim prvo tacno provjerite da li je ona pa onda juris , momak koji ih je vidio uzivo nek pogleda ove slike , ja nemam fb tako da nemam ni bolje slike nek je neki lafac doda s foruma pa nek fino pogleda :D
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Beri je ruzna vise lici na sebe na slikama od kamere neg na FB jer je to malo PS malo ovo malo ono :) vjeruj u jutarnje sate je isto bumbar isao sam u skolu 8 godina s njom ,al opet kazem necu djevojku pogresno da optuzim prvo tacno provjerite da li je ona pa onda juris , momak koji ih je vidio uzivo nek pogleda ove slike , ja nemam fb tako da nemam ni bolje slike nek je neki lafac doda s foruma pa nek fino pogleda :D

Ne moze se ona dodati u raju, iskljucila je tu opciju. Samo ona moze dodavati ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top