Ukraden SONY

Ukraden SONY

Član
Ukraden mi je sony cd player



Uploaded with ImageShack.us


iispred Unitic-a na parkinugu kod one skole ...navodno trebali je taj parking cuvati obezbvjednjenje unitica ali boli njih briga uzeli pare i prst u usi :icon_sad: bio sam na svadbi i krenuo djevojku da ispratim kuci ja u auto kad otvoreno zice vire iz konzolne table /GOLF II/ i vjerovali ili ne uzeli li od starog dioptrijske naocale xD bozze sacuvaj!! Ako neko nesto sazna javite mi molim vas. Hvala ;)
 
Član
Jebote kod vas u Sarajevu kriza, odsad rucnom bombom na zicu ga kljucaj...pujjjj cobani narkomanski...
 
Član
boze sacuvaj kretena, na lomacu ih treba..pa dokad vise,kako im stati u kraj?? :icon_confused:
PS: stavi plocicu da prodajes za 30KM moj ti je savjet..mozda ti se javi bas taj sto je ukrao..il ako nist bar ces izvuci nesta para :icon_rolleyes:
 
Član
zao mi je ali to je postalo normalno...
na taj model ide bez problema plocica od alpina playera samo sam zaboravio koja oznaka,uglavnom samo je problem sto ne ispise kompletno slovo na displeju nego nekad fali dijelova ali uglavnom sve funkcije su normalne osim tog ispisa...

nego jeli iko od vas procitao sta pise na onim pakrking kartama koje zakace za brisac?
firma koja vam naplati parking,naplatila je samo parking mjesto,a ne i cuvanje auta i fino pise da nisu odgovorni ni za kakvu stetu na vozilu
 
Legend
eo sad malo offtopica, ali stvarno gdje mi zivimo :S

bio sam za odmor u hr, dbk i fakat ono ostavim auto na ulici, ne zakljucam ga i uopste se ne brinem, a za 10 dana vidio sam samo 1x patrolu policije, znaci manje policije ali nikad, bas nikad negdje pored ceste nisam vidio razbijeno staklo = obijeno auto..

pa ebem mu sta je ovo sa ovim nasim narodom, jesmo li bas toliko pokvarena nacija, koji nam je ku**c

boze sacuvaj !!
 
Član
kod nas u hercegovini mostar - capljina nesmijes govno ostaviti na ulici da ga netko ne pokupi.
grude siroki i ljubuski bogami otvori auto i kljuceve ostavi unutra nitko nece dirati stare odrpine golfove kockice i slicno.
a ta naplata parkinga bez garancije...dje to jos ima jbt
 
Član
Hoće svi da glume frajere,a da ne rade,zato noćne pucaju...baš jučer čujem priču o klinji,14 godina,odličan đak ovo,ono-policija ga za noge izvukla iz auta
 
Član
ma prijatelji , svega ima vjerujte mi sto je najtuzniej bila je to svadba parking bio placen cuvari imaju nije to bilo kakva zgrada znaju ovi iz sarajeva da ima obezbjednjenje...znaci placen covjek da cuva auto sve dok ima gostiju od 17:00 pa nadalje a slavlje je trajalo do 3 sata samo znaci dobio je za to 250KM od mladenaca da cuva auta i kamere su bile i sve i opet mi obiju auto . Pitam tipa na informacijama cuva li ko parking kaze ne cuva nije to u nasem regionu ... ako vam ista znaci parkirano auto bio pored OSCE -a znaci mora biti osiguranje tu negdje ali eto nije i napadnem onog tipa sto radi i jos mi prijeti kako cem i zvati policiju sreca bili neki prijatelji tu ko zna sta bi bilo mislim smjesno jebote ... sve dobiju samo je njegovo da pogleda u monitor od kamere ... da proseta krug po parkingu tek toliko da ljudi vide da ima neko ne bi pokusao sigurno ali eto pervise lijeni bitno je da je uzeo pare .... sramota ... kuda ide ovo sve ...
 
fino neka mu mladenci traze nazad lovu koju su dali za cuvanje parkinga, a od te love neka tebi kupe novi kass
 
Član
ma nije to problem nego dokaz kako su odgovorni ovi iz osiguranja ... mladenci su bili rodbina tacnije rodica se udavala ne bih uzeo nema sanse samo ne mogu da vjerujem koji su kreteni on sjedi za salterom i igra karti boli ga k ****
 
Top