Ukraden Skuter!!

Ukraden Skuter!!

Član
Ukraden skuter Peugeot SpeedFight2 juce u Vogošći evo i slika
fotografija0048x.jpg


bilo kakva informacija dobro je dosla! Hvala
 
Član
Sada decembar* nema njega do proljeca na cesti, jedino negdje gdje ima na placu skutera prodaja itd.
 
Član
namikbh je napisao(la):
Sada decembar* nema njega do proljeca na cesti, jedino negdje gdje ima na placu skutera prodaja itd.

ma znam druze al sve kontam izvuci ce ga negdje levat ili ce ga prodavati pa moze neko slucajno vidjeti sto bi mi odgovaralo.
a inace nisu meni ukrali nego drugu pa reko da stavim i ovdje temu mada sumnjam i ja da ima ista od toga
 
Super Moderator
Tesko, to je sad negdje u kanalu, raskopavat ce se u dijelove....zalosno al istinito, tako to bude s motorima :icon_sad:
 
Član
ide tu u dijelove :icon_rolleyes: ima ovih dosta skutera kod nas djeca stalno upadaju i lupaju ih dobre pare samo na plastikama dignu i bez mehanickih dijelova :icon_confused:
 
Član
allroad je napisao(la):
Tesko, to je sad negdje u kanalu, raskopavat ce se u dijelove....zalosno al istinito, tako to bude s motorima :icon_sad:

Sumnjam i ja da ce se naci ali da je bar naci onoga sto je ukrao :icon_mad:

adi187 je napisao(la):
ide tu u dijelove :icon_rolleyes: ima ovih dosta skutera kod nas djeca stalno upadaju i lupaju ih dobre pare samo na plastikama dignu i bez mehanickih dijelova :icon_confused:

ma klosari iz podruma kuce mu ukrali al nadam se da ce se bar saznati ko je
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Buraz znas ko to radi kod nas , raspitaj se malo , mada sumnjam da je to neko od ovih lokalnih odradio ;)

skontali smo ko je 100% sad je samo pitanje gdje je skuter zavrsio al polako ;)

Harli_team je napisao(la):
a zar i ovo ne može biti izuzeto iz krađe?? :icon_confused:

ma krade stoka klosarska sve,i cackalicu ce ukrast ako ima priliku :icon_mad:
 
_polo 6n_ je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Buraz znas ko to radi kod nas , raspitaj se malo , mada sumnjam da je to neko od ovih lokalnih odradio ;)

skontali smo ko je 100% sad je samo pitanje gdje je skuter zavrsio al polako ;)

Harli_team je napisao(la):
a zar i ovo ne može biti izuzeto iz krađe?? :icon_confused:

ma krade stoka klosarska sve,i cackalicu ce ukrast ako ima priliku :icon_mad:



Pisi mi na PM mozda znam lokaciju ;)
 
Član
jelo ovo sanelov skuter hajd na pm napisi na koga sumnjate?? ja klosara nemogu da vjerujem u pm
 
Top