Ukraden "silencer" iz auspuha...

Ukraden "silencer" iz auspuha...

Član
Kao što naslov kaže, ukraden mi je silencer iz Jap.Style auspuha. Ne znam vala koji jad moraš biti da nekom odšarafiš komad lima koji ne vrijedi ni 5KM. Nekom je zatrebalo,dabogda mu to zadnje bilo...

Fiat Punto mk2 sa 1,2 motorom snage 60KS dođe farbički bez srednjeg lonca,ali sada ću staviti srednji lonac sa 16v verzije pa nek skida onda komplet izduvnu granu sa automobila.:icon_smile:

Ako neko ima, a da mu ne treba prigušivać zvuka na Jap.Style loncima nek se javi dok se nisam dao u potragu za srednjim loncem.:cool:
 
Član
jebali majku lopovsku :icon_mad::icon_mad: vise bi ti i kredu skolsku ukrali da je pod kljuc ne stavis...
 
Član
NeverMind je napisao(la):
jebali majku lopovsku :icon_mad::icon_mad: vise bi ti i kredu skolsku ukrali da je pod kljuc ne stavis...

Ma hajd ugradit ću srednji lonac i rahat,pa neka šarafa izduvnu granu čitavu! :D debil glupi.
 
Član
Al stvarno zamisli..kao što reče Nelle, kolika trebaš biti bijeda, jad od ''čovjeka'' pa da skineš to, stvarno bgm za ovako nešto ostanem bez riječi :icon_mad: Ne bi me čudilo da uskoro počnu skidat i ona slova od naziva auta jbt
 
Član
Neki lik bgm mjesecima tražio na piku taj silencer možda je napokon našao... :icon_question:
 
Član
Ma meni su sino cukrali kutiju marlbora sa stola jebene 4km ode svijet do djavola!
Srry na off
 
Član
Sad si glavni u selu .... kad punto prodje :lol::lol::lol::lol::lol:



Stvarno meni su ukrali s punta ono macije oko sto bude u zadnjem braniku :icon_eek::icon_eek:
 
Član
Valjda sam im dojadio što ne brundam više. Ubrzo bi trebao leći srednji lonac sa 16v izvedbe Punta 1.2
Ne znam hoće li praviti kakve probleme???
 
Član
Gdje su ti hapili - kod nas? Ja bas zvao da nam srede i rasvjetu i jesu Kontam mrakan na parkingu kad vidi belaja trebalo mu za kemoterapije mater mu biiiiiP :icon_mad:
 
Član
kenox je napisao(la):
Al stvarno zamisli..kao što reče Nelle, kolika trebaš biti bijeda, jad od ''čovjeka'' pa da skineš to, stvarno bgm za ovako nešto ostanem bez riječi :icon_mad: Ne bi me čudilo da uskoro počnu skidat i ona slova od naziva auta jbt

ajd dobro nisu mi preksinoc ukrali slova, ali jesu znak s gepeka oa audia :icon_smile:
 
Član
:icon_eek:

O jeb'o majku svoju u po' pizde buđave, pa je li toliko vrijedna stvar?!:icon_mad:
Daće Bog da mu ga neko u po' šupka nabije da mu utiša prdež, majke mu ga buđave!:icon_mad:
Tačno mi ne idu u glavu ti retardi od lopova, je li fora samo da se nekom napravi šteta i ukrade nešto ili imaju i malo mozga da na nečemu i zarade, da ne kradu gluposti!
 
Član
Meni skinuli u roku od 15 min VW znak sa gepeka i sa maske,sve cepove sa alu felgi i one crne cepove sa sarafa,i pokusalo slova ali pukla pa ostavilo.Gledajuci nije neka steta,ali me to sve izaslo 110km dok sam nasao sve.
 
Član
Baš bi ga volio zateči na djelu kako mi skida prigušivač, smrdo jedan smrdljivi...:icon_mad:
 
Top