Ukraden Pioneer super tuner IIID

Ukraden Pioneer super tuner IIID

Početnik
E ovako sinoc ostavi tata auto koje nisam predstavljao u garazi posto nema nikakve velike vrijednosti! PUG 205 1.4 obicni motor...nista extra auto ma ni izgledom znaci nicim da bi privukao lopove.....parkirali se mi gore na skenderiju na onaj vanjski parking....i zavrsili mi izadjem ja sav radostan kupio patike 'vako nako zajebavamo se ja i stari nesto......otvori on auto udjemo mi ja otvorim ladicu da stavim plocicu kad nema plocice nigdje....ja starom reko da nisi ti dje plocuu ostavio...kaze stari nije.....ja pogledam kad nema ni CD-a kako li su usli nikako mi nije jasno.... i hajde da su oni ukrali neki vredan CD nego ukrali neku staru skuletinu....

Posto je ovo smece rijetkost kod nas....ako ko nadje...nek javi ne da mu uzmem CD nego da mu malo ***** mater...(tj. necu ja tata je budala pa ce on to!) Stvarno sta se krade! Evo slika plocice! Pa ako dje nadjete....javnite... mada ja mislim da je to vec nekome za doze otislo!
 

Prilozi

  • 36577_pioneer_deh2750mp_50w_car_cd_tuner_cxn_pakwheels(com)_AAY_PakWheels(com).jpg
    36577_pioneer_deh2750mp_50w_car_cd_tuner_cxn_pakwheels(com)_AAY_PakWheels(com).jpg
    37,6 KB · Pregleda: 90
Početnik
riki_gsi_16v_2 je napisao(la):
ma da ti je marka u autu na vidnom mjestu oni ce uc da je uzmu rekli bi evo da uzmemo sok majku im je*em narkomansku

Ne al' bilo bi mi jasno da sam nasao otkljucano auto razvaljeno nesto znaci bas k'o da su moj kljuc imali...otkljucali,uzeli, zakljucali i otisli! Haj bilo bi ok da su mi Golfa 2 tako obili pa reci govno od brave(kosto i jes') pa pomiriti se! A oce uce oni i kutiju cigara da ti nadju obice ti auto! 100%!
 
Član
G2_1.6B je napisao(la):
riki_gsi_16v_2 je napisao(la):
ma da ti je marka u autu na vidnom mjestu oni ce uc da je uzmu rekli bi evo da uzmemo sok majku im je*em narkomansku

Meni uzeli ona univerzalna kao cakija sto ima noz sarafciger i kljesta nekih zezancija.. mozda 7km u obiju.. i kondome mi ukrali paket heheh lol
 
Član
zao mi je sto ti je obijen auto :(

ali sam se ovom ismijao "(tj. necu ja tata je budala pa ce on to!)" :lol::lol:
 
Top