ukraden password

ukraden password

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Ne budi tako siguran, kad se neko zainati, onda se zainati, isto ko sa auto mafijasima :lol:

ma on makar ima korist sta ovi klocevi imaju nista samo nerviraju treba im noge polomit :D :icon_twisted:
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
eto neko mi je na msn-u i facebook-u, i vjerovatno me blati:icon_mad:
sifre je promjenio...
sta sad da radim ljudi, helppp:icon_cry:
kakvih bolesnika ima, sad sam na fb "mali ali pali"

Stari pokupio si tzv Keylogger. Probaj koristit na hotmailu opciju "Forgothen passwoth" mozda uspije.

Keyloger ti je jedna vrsta virusa ili trojanca ja skoro cuo o tome. Morat cu pogledat na netu sta je to tacno.

Sretno
 
Član
Keylogger koliko sam ja upucen je mali .exe fajl a moze se prikaciti i sa pjesmom ili nekom slikom i koji kupi bukvalno sve sto ti pishesh , tako da je vjerovatno pokupio i sifru ...
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
Keylogger koliko sam ja upucen je mali .exe fajl a moze se prikaciti i sa pjesmom ili nekom slikom i koji kupi bukvalno sve sto ti pishesh , tako da je vjerovatno pokupio i sifru ...

Na to jos dodaj i screenshotove i sve ostalo... One bolje je vrlo vrlo tesko otkriti...ali pokusaj ti izvuci kako password ;)
 
Jesi ti probao ikako za secret question na mailu?Dešavalo mi se slično ali većinom su to levati koji se ne sjete to promijeniti i onda možeš opet lako promijeniti šifru i problem riješen.A što se tiče facebooka njega ćeš lako riješiti ako riješiš mail...
 
Član
djavolica je napisao(la):
Jesi ti probao ikako za secret question na mailu?Dešavalo mi se slično ali većinom su to levati koji se ne sjete to promijeniti i onda možeš opet lako promijeniti šifru i problem riješen.A što se tiče facebooka njega ćeš lako riješiti ako riješiš mail...

omiljena osoba- Hitler, probao opet nista:icon_rolleyes: neko se dobro potrudio , a zadnjih para dana pronalazim moje slike pod laznim imenima, na raznim forumima, uopste ne kotntam te likove, koja je korist njima od toga?
nek ide sve, napravit cu novi profil i sve, al fazon je sto moze taj manijak svasta napisati u moje ime:icon_mad:
 
Član
Napravi novi profil na fb-u pošalji zahtjev bitnijim prijateljima i napiši u statusu da ti je neko mazno šifru za prijašnji profil i sve što je pisano da nisi ti pisao...
 
boss_C200 je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Jesi ti probao ikako za secret question na mailu?Dešavalo mi se slično ali većinom su to levati koji se ne sjete to promijeniti i onda možeš opet lako promijeniti šifru i problem riješen.A što se tiče facebooka njega ćeš lako riješiti ako riješiš mail...

omiljena osoba- Hitler, probao opet nista:icon_rolleyes: neko se dobro potrudio , a zadnjih para dana pronalazim moje slike pod laznim imenima, na raznim forumima, uopste ne kotntam te likove, koja je korist njima od toga?
nek ide sve, napravit cu novi profil i sve, al fazon je sto moze taj manijak svasta napisati u moje ime:icon_mad:

Bilo i meni nekad :lol: srećom promijenih nakon par provala...na facebooku možeš napraviti novi profil a taj naći i prijaviti za lažno predstavljanje ili nešto slično, sada ima i ta opcija iako ti nije u prijateljima a maila što se tiče, probaj provaliti taj secret question novi i odgovor...ako ne upali onda niš od maila vjerovatno...
 
Član
Većinom ljudi plaćaju da dobiju svoje natrag, al ovako, nemam vremena puno objašnjavati, pa koristi google, il me potraži, mene ili moje. Messblack, Hackblack, DarkMSN, CHT..... nađeš nas.
Jedini način za vraćanje hotmail računa bez da platiš napadaču je, REVERT

Dakle, čitaj i pokušavaj, nije lako, al ako želiš svoje natrag, onda sam lagano.

Before you try to reset your password, we suggest that you clear your browser's cache and delete cookies. For information about clearing the cache, visit the following Microsoft Web site: http://support.microsoft.com/kb/278835/en-us

To reset your password, open the e-mail message that has the subject "Reset your Windows Live ID password." Follow the instructions on that e-mail to reset your password.

Notes:
a. This e-mail message should be in the Inbox. If you do not see this message in the Inbox, check your junk mail. E-mail services offer filters that may direct e-mail messages from some domains to a Junk Mail folder. For information about filters, please contact your e-mail service provider.

b. For your privacy and security, the password reset will expire within 3 days and can only be used 3 times.

c. Choose a password that will be rated "Medium" or "Strong" in our Password Strength meter. To do this, please visit:
https://help.live.com/Help.aspx?market=enUS...ongPassword.htm

After you reset your password, we suggest that you change your account information, so that in the event that you encounter password issues again, you may utilize our online options to reset it. We encourage you to change your alternate e-mail address and secret question and answer as well. To do this, please visit:

https://account.live.com/summarypage.aspx

We appreciate your continued support as we strive to provide you with the highest quality service available. Thank you for using Windows Live ID.

Sincerely,

*****
Windows Live Technical Support



Facebook, napiši na čem si bio G-mail ili također Hot??
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Većinom ljudi plaćaju da dobiju svoje natrag, al ovako, nemam vremena puno objašnjavati, pa koristi google, il me potraži, mene ili moje. Messblack, Hackblack, DarkMSN, CHT..... nađeš nas.
Jedini način za vraćanje hotmail računa bez da platiš napadaču je, REVERT

Dakle, čitaj i pokušavaj, nije lako, al ako želiš svoje natrag, onda sam lagano.

Before you try to reset your password, we suggest that you clear your browser's cache and delete cookies. For information about clearing the cache, visit the following Microsoft Web site: http://support.microsoft.com/kb/278835/en-us

To reset your password, open the e-mail message that has the subject "Reset your Windows Live ID password." Follow the instructions on that e-mail to reset your password.

Notes:
a. This e-mail message should be in the Inbox. If you do not see this message in the Inbox, check your junk mail. E-mail services offer filters that may direct e-mail messages from some domains to a Junk Mail folder. For information about filters, please contact your e-mail service provider.

b. For your privacy and security, the password reset will expire within 3 days and can only be used 3 times.

c. Choose a password that will be rated "Medium" or "Strong" in our Password Strength meter. To do this, please visit:
https://help.live.com/Help.aspx?market=enUS...ongPassword.htm

After you reset your password, we suggest that you change your account information, so that in the event that you encounter password issues again, you may utilize our online options to reset it. We encourage you to change your alternate e-mail address and secret question and answer as well. To do this, please visit:

https://account.live.com/summarypage.aspx

We appreciate your continued support as we strive to provide you with the highest quality service available. Thank you for using Windows Live ID.

Sincerely,

*****
Windows Live Technical Support



Facebook, napiši na čem si bio G-mail ili također Hot??

na hotmail sam bio!
hvala tebi na ovoj pomoci druze, al nema sanse da ja ovo skontam kako ide, posto nisam bas u ovih "racunarskim" vodama, eto ne znam sta da uradim, posto ovo napisano fkt nema sanse da odradim:icon_rolleyes:
da je kvar neki na kamionu, to bi znao al ovo fkt ne mogu
jos jednom hvala!
 
Član
Ajde napiši tvoju adressu koja je hacknuta?? Pošaljem ja svojima mail, ako nisu otišli na odmor nek se igraju dok je nevrate. Ja sam na odmoru, žao mi je.
Nema na čemu.
 
Član
BaXRS4 mu dodje neki haker ??? Hehe, ako jeste, ovim se pokazuje da hacking moze da posluzi i u dobre svrhe....Ae ovako, i drugu je takodje bilo sjebano isto to, FB i Yahoo, dakle znao sam i ko mu je zaebo, al nije bitno to sad, uglawnom, kao sto RCat rece, samo da dobijes mail natrag i onda i FB nije problem. Idemo, kliknes na onaj link Forgot Pasword, il tako nesto, ides next il sta vec kad ti otvori stranicu u browseru. Cini mi se da na Hotmail prvo se upise nova sifra, pa se potvrdi, pa se tek onda odgovara na secret question. Uglawnom, ako su ti i sec. que. zamenili, a kolko sam shvatio, jesu, moras nekako da ga provalis jer nema sanse da je toliko tesko, a taj sto je provalio mora da je neki drug kome si se zamerio il neko ko te dobro zna ( posto neverujem da bi ozbiljnije hakere zanimao tvoj fb i msn )... Dakle, ako ne mozes da provalis ni pod razno, raspitas se od druga do druga, i 101% nesto moras da saznas, kad saznas, uhvatis tog provalnika, i mozes malo da ga naucis pameti, a i ne moras, i nateras ga da ti kaze sve potrebno za menjanje sifre....Kad sve to zavrsis i ponowo dobijes svoj msn nazad ( sifru obavezno stavi, naprimer: c1x58Z-xfj200 dosad se pokazalo iz mog iskustva kao najbolje) onda samo zatrazis novi pass od FB da ti posalju na mail, i stvar resena.... Uuuh gotovo, nadam se da ce da pomogne :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top