ukraden MP3 player-Lukvac

ukraden MP3 player-Lukvac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LSD

Član
Znaci juce ukraden MP3 Player sony
sony_carstereo-thumb.jpg

Identican ovom na slici..
Ukraden je Na parkingu TC Bingo....
momci koji su ga odradili voze Lanciu Thema crnu...
znaci cilj nije da se nadje player nego da se uhvati mraka....
jer danas ovaj sutra sam na redu ja ili ti...:icon_evil::icon_mad::icon_mad:
 
Član
LSD je napisao(la):
Znaci juce ukraden MP3 Player sony
sony_carstereo-thumb.jpg

Identican ovom na slici..
Ukraden je Na parkingu TC Bingo....
momci koji su ga odradili voze Lanciu Thema crnu...
znaci cilj nije da se nadje player nego da se uhvati mraka....
jer danas ovaj sutra sam na redu ja ili ti...:icon_evil::icon_mad::icon_mad:

Lomljenje kostiju na red doslo, a?! Samo naprijed, urgentni im priredite!!!
 

LSD

Član
ma slaba kamera na ovom dijelu..znaci cim zumiram gubim kvalitet slike...uglavnom crna Lancia...
ovo bi Mogli znati Tuzlaci..jer ne vjerujem da je koje drugo podrucije prodaje
 

LSD

Član
:icon_mad::icon_mad:
ovo su odradili u roku od 28 sec. usli u auto izvadili i izasli...jest u pitanju G2 ali......
 
Brate ovo je post'o haos svugdje, ne smijes nigdje stati ni parkirati, sad sto covjek se napati ustedi i kupi sebi nesto dodje j*ena oj*ina i ukrade ti, u mene jaranu dva puta u roku dvije sedmice ukrali nove playere iz auta, i on odustao kupio sebi kasetofon i ubacio! Ja kupio sebi i ubacio muziku i izvadim i prodam, j*es ti nju kad ce mi budala napravit vecu stetu da dodje do nje, haj' sto ce odnijet, vec il' ce mi sj*at bravu i lak, il' ce sj*at staklo, uglavnom vise mi stete napravi, ovako nit' imam za slusat, nit' za sta se brinut, nazalost, do toga je doslo!

A, za ovaj tvoj player ja bih u tvome slucaju samo trazio i dodao varnice, sto se prijava tice ova nasa policija je za kurca samo, mene par puta ljetos na motoru par puta ljudi zamalo nisu ubili, ja odem prijavim i registraciju i sve, oni samo govore "nemas svjedok,ne mozemo mi nista" i na kraju ja reknem policajcu, od sada cu ja lijepo za kacigu i na licu mjesta udarat, i nemoj da mi ko od vas dodje kuci i podje sta balit, ono dovedu te do ludila, sorry za off!
 

LSD

Član
ma nije off ali je tako...znaci pojavit ce se oni opet na podruciju tuzle.srebrenika....znaci nashe podrucije...
samo trebamo biti jedno i javljati kome sta neestaje i sumljive momke prijavljivat.....
ja cu se potruditi da skinem snimke ili bar slike paa cu postaviti ovde..mada se na snimcima nemoze sa sigurnoshcu znati ko je i sta je
 

LSD

Član
jest...i dvojica onako srednje gradje...ustvari jedan je vrlo mrshav a jedan srednje gradjen
 
Legend
ne znate izvaditi plocicu i ponijet sa sobom,sta cete drugo ocekivati,vidite u kakvom vremenu zivimo,dodju stranci i nesto pricaju razbili mi staklo pokrali sve po autu,a ja neki dan prolazim i vidim covjek ostavio i jaknu i torbica zenska na suvozacevom mjestu,pa meni doslo namjerno da mu razbijem auto,i meni su ocu ukrali auto i 3 kasetofonapa znam kako je to,zato sad na autu imamo svu mogucu zastitu
 

LSD

Član
nexa nije stvar u tome ocu li ja;ti,on skinuti plocicu...bito je da se udje u korijen problemu..znam sad ces reci "sasijci jedan raste drugi" ali bar cemo biti malo mirni svi!!!
 
Član
dok par njih ne nadju u jarku pokraj ceste nakon nekoliko dana, to nece stati, sigurno...
 
Član
de slike skini sa seigurnosnih kamera pa postavi ovde, pa nek neko od raje to maloprofiltrira folovi golovi, i mozda skine broj tablica ak se bude vidjeo, elem nabavi slike
 

LSD

Član
ma probo danas al imao puno posla pa nisam mogao puno cackat po DiViaru:D
uglavnom potrudicu se sutra i za snimke i za slike:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top