ukraden mi player sony gt620u

ukraden mi player sony gt620u

BHT Ovisnik
na njega sam odmah rekao,al ne mogu tek tako otici,nije on nista opasan,samo se bojim da policija sebi ne uzme player,kao prijatelju prosle godine,neki sto su momci iz dreznice operirali,ja i susjed kad smo vidili da su ukrali bicikla u prijatelja iz garaze zanjima,nismo ih nasli,za par dana zovu iz policije nasli biciklo,jedno bilo kao novo biciklo,placeno 320km,a jedno obicno sa brzinama,i vrate mu ovo obicno,kao to su im nasli u kuci,a ono nisu,fuj !
 
:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad: nije mi drago nikako u potpunosti te znam kako se osjecas isto sam nedavno dozivio, tebi je mozda cak i gore u tvom je gradu a meni su ukrali u zenici :icon_cry:
 
BHT Ovisnik
ja par dana prije nego su ukrali bio u zenici,izađem na minut iz auta vadim,kljucam,multilock sve stavljam,znam rođaku obili gepekt u G2 da bi ukrali samo zadnju dasku bez zvucnika,rekoh neznam kad su u Mostaru nekom ukrali,kad eto mene
 
CoL3 je napisao(la):
ja par dana prije nego su ukrali bio u zenici,izađem na minut iz auta vadim,kljucam,multilock sve stavljam,znam rođaku obili gepekt u G2 da bi ukrali samo zadnju dasku bez zvucnika,rekoh neznam kad su u Mostaru nekom ukrali,kad eto mene


jbg drug baksuzno sve, i meni se zna svasta znalo desit samo sto pomislim nesto kako je lijepo sto je ok desi mi za tu stvar nesto ruzno nikad miran :icon_mad:

Danas je sve vece pitanje jesi li siguran za sebe a da ne pricam o stvarima
 
Član
pa u ze ti kod mupa/suda/opcine i najvise obijaju auta.... pogotovo ova starija, dodje neko prvi put, parkira, vrati se nigdje playera ili jos neceg ako je bilo u autu... a sa novijih su poceli skidat antene, brisace, samo da "napakoste"... gamadi na svakom cosku :icon_mad:
 
Član
A džukele, na šta liči.:icon_rolleyes:

Fino ga malo prebiti kad ga puste, čisto rekreativno.:cool:
 
Član
ruzno je reci,al si vecim dijelom sam kriv,plocica stick,sve ostalo...a u vwa ionako na vidljivom mjestu player,vidis ga i kad si iza njega
sretno,nadam se da ces uspjet izganjat sta bilo
 
edoze je napisao(la):
ruzno je reci,al si vecim dijelom sam kriv,plocica stick,sve ostalo...a u vwa ionako na vidljivom mjestu player,vidis ga i kad si iza njega
sretno,nadam se da ces uspjet izganjat sta bilo

Covjek je kriv sto ima radio:icon_question::icon_question::icon_question: Nisi mi jasan nikako, znaci ne smijes vise ni radio imati u autu, jer ako ti ga ukradu ti si kriv jer si ga imao, pa mislim stvarno . . . . .
 
BHT Ovisnik
ne misli to,misli da sam kriv sto nisam izvadio jer je ostalo u autu,mada je auto zamraceno,kada nije bas sunce i ne vidi se unutra olako,otisao na pice,vratio se nema nista,al ako policija ne rijesi budem rijesio ja :)
 
Član
@_Leta_AvantGarde_:eek:stavio je plocicu i stick u autu
vjerovatno ga ne bi ni uzeli bez toga,od onog kina,bez plocice i nema bas neke koristi...pogotovo ne za brzu preprodaju
 
edoze je napisao(la):
@_Leta_AvantGarde_:eek:stavio je plocicu i stick u autu
vjerovatno ga ne bi ni uzeli bez toga,od onog kina,bez plocice i nema bas neke koristi...pogotovo ne za brzu preprodaju

Pa znam da ne bi, ali majku im je*em onu lopovsku pa jos malo cu morati pola auta iscupat i ponjeti sa sobom u kucu!:icon_mad: Pa nema smisla, i da je ona policija iz titinog doba pa kad ga uhvate da ubiju Boga u njemu, da mu vise nikad na pamet ne padne da ukrade sta!
 
Član
fazon je ako ostavis nesto u autu, prvi klosar/narkoman koji dodje je u iskusenje da ti razbije prozor i to uzme... zato ako se izlazi i nakratko, povadit i barem u ladicu sakrit stvari...
 
Limpi je napisao(la):
pa u ze ti kod mupa/suda/opcine i najvise obijaju auta.... pogotovo ova starija, dodje neko prvi put, parkira, vrati se nigdje playera ili jos neceg ako je bilo u autu... a sa novijih su poceli skidat antene, brisace, samo da "napakoste"... gamadi na svakom cosku :icon_mad:

Znam sad limpi jbg iskustvo me naucilo a da je bogdom oprez bio al hajd bilo broslo neki dan kad sam bio u ze nisam odmicao auta


Svakako hvala na informacijam po ko zna koji put ;)

:icon_exclaim: da se col3-tu pomogne ;)
 
Top