ukraden mi player sony gt620u

ukraden mi player sony gt620u

BHT Ovisnik
tek mi proradio forum,krepao onaj dan kad je ukraden
znaci u Mostaru 02.11 na parkingu iza Hollywooda u 15:30 mi je obijeno auto i ukraden sony gt620u
sony-cdx-gt620u-autoradio-cd-mp3-usb-player-slika-1881631.jpg

zajedno sa USB-om 8gb (sivi aluminjski),ako je netko od poznanika kupio ako moze da javi,lopov je visine 180-185cm,mrsav,tamnije puti,narkoman(sto se po faci vidi) te je tada nosio sivu trenirku

ako itko ima kakvu obavijest,ili zna tko bi to mogao biti hvala :)
 
Član
da je nekog drugog datuma ukraden ja bi rekao da je dosao u Zavidovice,ali 2.11 je vec prodan ovaj o kojem ja govorim. Isti ovakav player momak kupio za 50km,top stanje znaci. Kao nov
Majku im lopovsku:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
po cemu znas cole ovaj opis lopova...
stvarno mi je zao drug... znam kako ti je.. jebes im sve lopovsko :icon_mad:
 
BHT Ovisnik
ljudi su ondje odmah prekoputa parkinga radili,posli su po materijal valjda i vidjeli su jedan lik iza auto malo dalje razgledava dok se ovaj mota oko auta,mada znaju da se tuda krade,al et

@armin
ovaj je bio isto jako ocuvan,al nije bas ko nov,display mu je kao u mobitela ono malo kad se iscrta,to se vidi kada je ugasen
 
Član
CoL3 je napisao(la):
ljudi su ondje odmah prekoputa parkinga radili,posli su po materijal valjda i vidjeli su jedan lik iza auto malo dalje razgledava dok se ovaj mota oko auta,mada znaju da se tuda krade,al et

@armin
ovaj je bio isto jako ocuvan,al nije bas ko nov,display mu je kao u mobitela ono malo kad se iscrta,to se vidi kada je ugasen

kazem ti da ti je ukraden na drugi datum ja bi 100% tvrdio da je to tvoj player,ali taj dan je ovaj vec nasao novog vlasnika,sasvim slucajno sam to vidio,nisam imao love a ja bi ga kupio.Extra dobar player. Jbg drug zao mi je sto ti ga odradise,majku im lopovsku,dabogda im za lijeka trebalo:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
BHT Ovisnik
sad mi nije toliko do playera,samo bi volio naci osobu koja je kupila player da mi potvrdi od koga je kupila,jer imam 2u gradu sto odgovaraju opisu,a nemes nikome tek tako reći,oba su narkosi jebeni,samo zelim znati tko je da mu odsviram svaki dan,kilometar i trenutak sto sam proveo u autu bez muzike jer bez nje sam mrtav covjek

@punisher
ja osobno neznam,al prijatelj mi kaze u njegovom kraju zivi,na bijelom brijegu,odnosno negdje tamo gdje bevanda fitness studio taj lopovcic sto sumnjam,valjda izgleda malo kao rom,on se bavi tom krađom radia,odgovara opisu
 
Član
jbt sramota :( krivo mi radi tebe jer znam ja da nemozes bez muzike ...Sretno u potrazi ako ga nades uvjek cu ti pomoc hehe :)
 
jebo ja sebi mater ako nisam isti player maloprije na piku vidio da se prodaje ista slika potpunooo ?????
moze li bit col3..
:icon_question: :icon_question: :icon_question: :icon_question:

EVO GAAAAAAAA

evo ponovo nasooo.......
 
BHT Ovisnik
i ja sam sliku s neta skinuo,hvala vam,al taj sigurno nece zavrsit na piku jer je to za doze utopljeno odmah u gradu negdje
 
CoL3 je napisao(la):
i ja sam sliku s neta skinuo,hvala vam,al taj sigurno nece zavrsit na piku jer je to za doze utopljeno odmah u gradu negdje

ma kad ih nafatas kosti im polomi ***** im majku narkomanskuu ustaa...
fuj gadovaa :icon_evil:
 
BHT Ovisnik
ma samo mi je to bitno,da mi je saznat tko je,jer kad su mi iscupali player kao da su mi dusu iscupali:icon_mad:
 
BHT Ovisnik
maloprije prijatelj zove,kaze uhvatili nekog sto je oprerirao po mostaru,moze bit da nije i meni obio,nađoh kad ono taj isti sto sam sumnjao na njega,cijelim opisom odgovara,cak posjeduje i trenirku u kojoj je bila osoba koja mi je obila auto,zovem policiju da vidim da li ja mogu doci na prepoznavanje jer imaju robe sto su nasli,kazu zvati ce me,da ne dolazim,a toga se i bojim,a sada sam 100% siguran da je on

http://www.dnevni-list.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=15054:iziao-iz-zatvora-i-poinio-15-provala&catid=12:izdvojeno3&Itemid=12
 
Top