Ukraden Laptop (Tuzla-Skver)

Ukraden Laptop (Tuzla-Skver)

Član
Na parkingu pored kruznog toga na skveru (Tuzla), u vremenu izmedju 16:00 - 16:30 rodjaku ukraden iz auta laptop HP-Compaq-Presario-CQ57
HP-Compaq-Presario-CQ57-409SQ-din-fata.jpg

Ukraden je u crnoj torbici,bez punjaca.Ispod laptopa ima tragova otvaranja laptopa,i crna traka.
z41VIDI.jpg


Za nepovjerovati da je u stanju na onakvom mjestu da razbija staklo i krade iz auta.Na mjestu gdje konstantno auta i pjesaci prolaze.
 
Super Moderator
I onda mene ljudi ne kontaju kad u svom autu ne dam nista drzati na vidnom mjestu. Zbog neke mozda i ne puno vrijedne stvari da mi bezveze neko razbije staklo. Ovih lopova sve vise i vise izgleda, napredujemo haha
 
Član
Svakakva se s*anja desavju, kradja i klosara sve vise i vis, ja ne znam odakle vise iskacu i dolaze... svarno je to zalosno ali tako je kako je kradu sve i svasta, od usb-a do auta...
upravo zbog toga ni ja ne dam da niko nista ostavlja u autu vrijedno ili ne...


 
Član
razbiju ti staklo da ukradu torbicu a u torbici racuni od telefona, struje, vode, grijanja, itd... (moj slucaj od prije par godina)
 
Član
Mom su ocu prije 2 godine na brčanskoj ukrali laptop iz auta, al po mraku i za divno čudo kroz nekih 5 mjeseci zovu iz policije, našli ga :D
 
Član
drugovi znam da je malo u nevakat al nikad ne ostavljajte auto na tom parkingu. ni po danu ni po noci na javi ni u snu. ko god vam kaze (mislim na policiju) da ne zna ko je, vjerujte mi znaju tacno ko je al kazu da im ne mogu nista. jaran ostavio auto na tom parkingu, otiso do slasticarne Europa da uzme sladoled, kad se vratio nema plejera, akumulatora, pojacala i woofer-a. sve odradjeno za par minuta. jos auto imalo alarm ... pa eto, za sve sa foruma, za ubuduce, klonite se tog parkinga!
 
Top