Ukraden iPod classic 160 GB

Ukraden iPod classic 160 GB

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jao vrši se prepirka oko karakteristika iPoda ... ccc


Brate nisam siguran kako i šta se desilo ali samo ti mogu reći da mi je žao jer se moglo bilo kome drugom desiti.
Nadam se da je posljednji put da zatičeš ružan prizor. Lopovi se množe ko psi lutalice, žalosno je stanje definitivno.
 
Treba ubijati gamad, nisu zasluzili bolje, da Bog da im ne trebalo..Sve dok ne uvedu serijatski zakon nece biti bolje..Ukrao si, ode ruka..
 
Član
Znaci dobra vjest, sinoc mene haver zove kaze evo prodaje se iPod isti ko tvoj za 20 KM , hocul ga uzet ??? Ma reko sacekaj i dodjem ja za pet minuta kad stoji ovaj haver i taj neki horsas s mojim iPod-om , kaze radilo ovo i sad ne radi . Baterije nestalo a punjaca nema :D , reko tamam i onda je doslo do par sitnica koje nisu za foruma i lagano iPod u dzep i dam horsasu cenera reko evo ti da ne bude da sam ti ga uzeo dzaba :D , tako da se iPod vratio (govori stari sinoc sine Halal parom kupljeno) , tako da se cudo desilo i iPod vise sigurno nece spavati u autu ;););) ugl tema moze lock :D , hvala svima za podrsku i vise se aBd ne desilo ni meni ni bilo kome ;););)
 
Član
:cool:

Jesi ga bar fino ispresavijao, bar jedan lom i faca polupana skroz:icon_question:
To je neki minimum.:icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top