Ukraden iPod classic 160 GB

Ukraden iPod classic 160 GB

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dakle sinoc nekad u neka doba na ciglanama frajer mi otvorio auto i u kaseti nasao iPod i pokro mi bombone sve sto je nasao mamu mu njegovu. Ako ko naleti da se prodaje i sl. Crni iPod classic u bijeloj belkin futroli , pronalazacu slijedi nagrada ;)
 
Član
To obavljeno dok si bio u gradu il šta.Jel auto provaljeno, i promjeni naslov, nije 160 nego 16 gb
 
Član
ima od 160gb, ak je ovaj: navedi tacnu gen...
http://www.amazon.com/Apple-classic-Silver-Generation-MODEL/dp/B000JO7RVC

gamad, nema, sve zivo klepaju :icon_mad: :icon_mad:
 
Član
Izvini jarane, ja sam mislio 16 gb.
A jbte gamadi, stvarno više nemoguće učuvati ništa
Treba čećični kavez i katanac na njega, da nebi provalili
 
Član
Limpi je napisao(la):
ima od 160gb, ak je ovaj: navedi tacnu gen...
http://www.amazon.com/Apple-classic-Silver-Generation-MODEL/dp/B000JO7RVC

gamad, nema, sve zivo klepaju :icon_mad: :icon_mad:


http://www.apple.com/ipodclassic/ ovaj zadnji je tacno crni , al najgore sto ce ga neki hajvan prodati za 20 KM jer nemaju pojma ni sta je :icon_mad:

zAaKy je napisao(la):
Izvini jarane, ja sam mislio 16 gb.
A jbte gamadi, stvarno više nemoguće učuvati ništa
Treba čećični kavez i katanac na njega, da nebi provalili

ma nije belaj , treba samo elektroshock spojit pa ko ga dofati da mu fino bude !!!!!
 
Legend
ne razumijem u cemu je problem i da je stavio 215213 giga..
ne prodaju se ipodi na svakom koraku, brate ti to pogledaj na auto pijaci i po piku.. ako nije zavrsio vec kod nekog..

a svakako da nemojte nista ostavljat u autu, nek vam to bude opomena.. meni su 2x obijali auto, zbog CDova a ne zbog neceg vrijednijeg, kad se nadrogiraju idioti, on ne gleda ni koliko je sati, ni koje je auto, niti bilo sta, samo mu je bitno da nadje bilo sta sto moze prodati za dozu..

kume jel se to desilo na velikom parkingu na ciglanama, ispred lore ?
 
Član
Moje misljenje da oni u vecini slucajeva znaju sta se nalazi u autu! Znaci da neko od nasih poznanika izofira sta ima u autu :(
 
Početnik
aksham je napisao(la):
Dakle sinoc nekad u neka doba na ciglanama frajer mi otvorio auto i u kaseti nasao iPod i pokro mi bombone sve sto je nasao mamu mu njegovu. Ako ko naleti da se prodaje i sl. Crni iPod classic u bijeloj belkin futroli , pronalazacu slijedi nagrada ;)

a i ti ko amater ostavljas to po autu ,jarane praksa sve sto mozes ponijeti da vrijedi iz auta ponesi .....ofirna mjesta za sakrit nesto je u vrata ,kaseta,pod sjediste ,gepek ....tako ti to ide i cisto sumnjam da ces nac ...sretno



acer5101 je napisao(la):
Moje misljenje da oni u vecini slucajeva znaju sta se nalazi u autu! Znaci da neko od nasih poznanika izofira sta ima u autu :(
brate al si fulio znaci nea dalje ....ima mi brat u autu nekad ostavi mobitel haj mozel mu ko ukrast pa meni prodat u pola cijene ....et izofiro sam ga :D xD
 
zAaKy je napisao(la):
To obavljeno dok si bio u gradu il šta.Jel auto provaljeno, i promjeni naslov, nije 160 nego 16 gb
Thing that you are about to read is called sarcasm: Cuj ipod od 160GB, zar ima taki?!:lol::lol:
back on topic
Zlatno pravilo: Nista vrijedno ostavljat u autu ni na sekundu.
Welcome to BIH!:icon_mad:
 
Član
Hahhha, i ja prvi put čujem za ipod od 160 gb, ma jbga u nas u bug nema još ni onaj od 1 gb
hahahaha.
Drug, ovo nek ti bude škola za ubuduće.
Sve stvari nosi sa sobom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top