ukraden golf

ukraden golf

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kad ce se sranje desit desit ce se, ni ja nikad u zivotu ni u jednom autu nisam vadio dokumente, zna se gdje im je mjesto :D:D:D:D starom su ukrali prije 9-10 god golfa 2 isto dokumenti bili u autu i pa-pa od auta;) nek moli boga da ga nadje :icon_cry::icon_cry:
 
Član
Ostavite i zeleni karton i policu osiguranja u autu, po mogucnosti vlasnicku knjizicu...manje ce te briga kasnije imat!!;)
 
Član
Ma to je uzeto il da se odradi neki posao jer je auto neupadljivo, il cisto iz koristoljublja. Naravno ovo ce odradit neka djecurlija pripravnici il neko iz donjeg sloja hranidbenog lanca, jer neko ko marise auta od 20-30 milja nece dic ni G4 a ne 2, moze jedino ako mu ona treba kao pomocni alat u kradji skupljeg vozila.

Sto se tice dokumenata i sl, ja sve dokumente nosim u dzepu ima ona knjizica od osiguravajcueg drustva u njoj je licna, vozacka, saobracajna, polisa osiguranja ma sve i ima jos onih pregrada moze se stavit jos 2-3 dokumenta. Bilo kad da izlazim iz auta uvjek ga zakljucam, bez obzira bile ne bile kamere, jedino nekad ako mi je dobro poznat kraj i ljudi koji se njime krecu onda ne zakljucavam. Sto se tice unutrasnjosti najbolja stvar je original navigacija i radio sa integrisanim funkcijama. Narkicu nece past na pamet da to ukrade, jer se u startu sjebe kad skonta da mora izvalit skoro komplet konzolu da izvadi to dvoje plus zna da mu skoro to niko kupit nece, kad bi ga javno prodavo zna da ce fasovat degenek jer su to rjetke stvari.

Uglavnom pamet u glavu, dokumente ni pod razno ne ostavljat u autu cak i kad je auto u garazi. Gdje se parkira,kakav ima sistem zastite, cjenu auta, sta imate u autu (muzika od 3-4 milje, dvd od milju...) i sl takodje zadrzite za sebe ili sebi blizak krug prijatelja koji nisu mahaluse, time niko nece sprijecit kradju auta ali ce umanjit mogucnost za njenu realizaciju.
 
Član
Pred kućom maksimalna zaštita: kapija s lancem, reflektori, alarmi, el blokada i sl. Tmamo gdje imam vikendicu večina ostavlja i ključ i dokumente (daih ne zaborave u autu).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top