ukraden golf

ukraden golf

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neki dan ispred cevabdzinice Zmaj na Z stanici ukraden golf 2 od mog druga,tablice O87-K-...
golf crne boje,naprijed duboka karambolka,nazad obicna,blago zatamnjena stakla,i ne bas ocuvano auto,po zadnjoj tablici ima crne boje,blago zafarbana zadnja tablica,novija tipa(nema granicnik na prednjim staklima),felge obicne od dvojke,celicne,s malom ratkapom u sredini(koja je ofarbana u crno),etooo SLUCAJNOOO,ako gdje ko vidi da se voza takvo auto,da je negdje ostavljeno ili bilo kakvu info ,nek se javi 062-169-287 ili 061-867-284
 
c0d14c je napisao(la):
e jbm ako je vec ukraden napisi tablice kako treba vec je steta nanesena

problem je sto su i dokumenti ukradeni,a tablice znam samo prve,ne znam citave napamet,nisi valjda pomislio da necu da ih napisem ?!
 
ako su i dokumenti otisli, bukvalno si "poklonio" auto, moze ga regati regulare i sve, nemas dokaza da je tvoje (cije li vec)...... jebena situacija, u MUP i mozda se pri reg nadje, ali kako za dalje :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
ja opet ne kontam koji lik moras bit i ostavit dokumente u autu ???:icon_question::icon_question:

sretno u potrazi...
 
Nelle_G je napisao(la):
ja opet ne kontam koji lik moras bit i ostavit dokumente u autu ???:icon_question::icon_question:

sretno u potrazi...

u pitanju je bila minuta,uzme nesto i izlazi,dokumenti su igrom slucaja ostali u autu,i ti sigurno kad izadjes iz auta na trafiku ili na pumpu stanes,sve povadis iz auta,plocicu,poneses sve,stavis 3 zastite,daj baa
 
prijavi kradju i nemoze ga niko prevest to bi naj bolje bilo sam bi se predao imas li barem vlasnicku knjizicu
 
Član
Ajdin999999999 je napisao(la):
Nelle_G je napisao(la):
ja opet ne kontam koji lik moras bit i ostavit dokumente u autu ???:icon_question::icon_question:

sretno u potrazi...

u pitanju je bila minuta,uzme nesto i izlazi,dokumenti su igrom slucaja ostali u autu,i ti sigurno kad izadjes iz auta na trafiku ili na pumpu stanes,sve povadis iz auta,plocicu,poneses sve,stavis 3 zastite,daj baa

Ne bih da pametujem sad,nestalo je auto i sretno ti u potrazi...

Kod mene su svi dokumenti u torbici, a plocica se lagano skida i stavlja u torbicu...torbica ide lagano na rame i klik alarm...to je to i nikada nisam ostavio nesto u autu pogotovo dokumente od vozila...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top