Ukraden GOLF VI U Sarajevu, kamere sve zabiljezile

Ukraden GOLF VI U Sarajevu, kamere sve zabiljezile

Član
ma kad oni njega zapikiraju nikakva zastita ti nece pomoci vjeruj mi,nedaj boze nikome da se to desi i da dozivi,nedavno prica mi drug lika su presreli ovdje na bistirku i trazili mu kljuceve od auta,na njegovu srecu bili su "posteni" pa ga nisu izresetali jer je bacio kljuc ispod ceste tako da su samo produzili dalje....
 
Član
ma kad oni njega zapikiraju nikakva zastita ti nece pomoci vjeruj mi,nedaj boze nikome da se to desi i da dozivi,nedavno prica mi drug lika su presreli ovdje na bistirku i trazili mu kljuceve od auta,na njegovu srecu bili su "posteni" pa ga nisu izresetali jer je bacio kljuc ispod ceste tako da su samo produzili dalje....
na tranzitu kod samousluzne praonice je to bilo auto Q5 :) rekao covjek "majku vam **bem pa niste vi meni auto kupili " i baci kljuceve preko ceste na livadu negdje. A covjek je dosao da obidje radove na kuci i levati kontali evo zicera mamu im.
 
Član
na tranzitu kod samousluzne praonice je to bilo auto Q5 :) rekao covjek "majku vam **bem pa niste vi meni auto kupili " i baci kljuceve preko ceste na livadu negdje. A covjek je dosao da obidje radove na kuci i levati kontali evo zicera mamu im.
jeste to je tu bilo,mada nisam siguran koje je auto u pitanju meni su rekli da je novi passat bio al et ima lik m..a ko u vola :)
 
Legend
Pa sta i da skontaju ko je.. Oni imaju dosije od svakog ovog majmuna koji krade auto.. Moze ga identificirati i ovaj strazar sto je bio tu..

Buduci da policija u talu sa ovim majmunima ocigledno je na vlasnicima da se obracunavaju sa njima kad ga zateknes da ti krade auto odmah sanzer u glavu istresti svakako ima pistolj mozes se izvuci na samoodbranu..

A trenerke one zemunke vidi se da su sa pala sumadijci
 
Član
zakon nam je kita teska, jebo te kad murija sa pistoljima na njih krene a oni kalaše izvade naravno da ljudi nece ništa i to mi prica par policajaca zaustavljaju ih tako oni nista pun gas upale jos blinkere i bjeze za pale. pa kazem ja sto ne pucate na njih kaze pa pucaj ti iz pistolja a on sa kalašom.
 
Legend
Lazu.. Kakvi kalasi kakva nasa murija debili nesposobni.. Kad su na 50m od policijske stanice u 10 novi pokusali ukeasti 7 auta sta da ti pricam dalje..

Generalno, koliko se kradu auta dokaz je da drzava nazalost baca pare na policiju koja je totalno nesposobna, sto zbog toga sto nemaju ovlasti, sto zbog toga stoje tuzilastvo nula bodova isti ko i drotovi..

Svaki dan mi njemacka i slicne drzave postaju draze, prva prilika.. Nemiri u šveckoj zdra'o
 
Član
Nitko, jer bi to bilo glupo. Zato postoju motion sensore na kamerima..
Imam ih ja 6 oko kuce, samo snjima ako se nesta krece u vidu kamere.
U firmi koristimo Logitech Alert kamere, imaju nightvision, motion detekciju, snimaju na internu memoriju i na logitech server, imaju app za mob itd
stvar je da je to dobro za kuce, i slicno....kamere u shopping centrima snimaju non-stop, isto tako i one za nadzor grada, i ne mogu biti u HD-ako se radi o pristojnom broju fps jer je to ogromna kolicina podataka
ove po zenici su meni relativno ok
http://www.zenica.tv/index.php/zenica-live/kamera-trg-alije-izetbegovica-zenica
i nocu je korektna vidljivost, mada nemaju IC
 
Član
U firmi koristimo Logitech Alert kamere, imaju nightvision, motion detekciju, snimaju na internu memoriju i na logitech server, imaju app za mob itd
stvar je da je to dobro za kuce, i slicno....kamere u shopping centrima snimaju non-stop, isto tako i one za nadzor grada, i ne mogu biti u HD-ako se radi o pristojnom broju fps jer je to ogromna kolicina podataka
ove po zenici su meni relativno ok
http://www.zenica.tv/index.php/zenica-live/kamera-trg-alije-izetbegovica-zenica
i nocu je korektna vidljivost, mada nemaju IC
dzaba ti i to sve kad lopov nabije carapu na glavu, tako da su kamere uospte bezvezna stvar i bacanje para
 
Član
On ako njega ugleda i hoce ga ukrasti, ti njega odmah halali :p racunaj da ga nema vise... Ako ga iz prvog puta ne ukrade, hoce iz drugog puta... Prate te, prate te dok ne uprate tvoju rutinu i cekaju slabu tacku. Da ga zabetoniras on ce ukrasti i beton... Tako je kod nas, jos kad ga ukrade policija rijetko kad nadje kod nas ukradeno auto... Ako su klosari sitni u pitanju onda vjerovatno ako iz prvohg puta ne uspiju nece se ni vratiti vise,
 
Član
Nije stvar dal on ima kalas a ti pistolj, stvar je u tome da oni imaju losu obuku u gadjanju. Prijatelj mi radi u federalnoj specijali znaci vikiceva jedinica obuka im je jebena do bola, kolko vremena daju na fiziku dosta vise daju na takticke vjezbe i gadjanje za razliku od podrske i obicnih zandara.
Druga stvar vecina njih je nesposobna umno i onda uvjek traze izgovore. Vikiceve da puste da odrade ove sto rade sa autima kako oni znaju ne bi vise nijednom palo na pamet da uzme kljuceve od svog auta a ne od tudjeg, to se obezobrazilo silaze sa Pala kradu po Sarajevu. Druze moj uzmi ljude iz jedinice, formiraj 4-5 timova po 4-5 ljudi imas adrese ovih cvijecki posalji ljude na adresu u civilu kapuljace na glavu, kapuljaca tom na glavu i udri na batine niko imun nije. Civilka mora ic zbog zakona jbg, angazovanje takve jedinice ide sa vrha al ako ti malo ubrzas taj proces radi sigurnosti ljudi i imovine onda se i ovi useru jer ne znaju ko ih je prebio al im je bubrege odvalio.
 
Top