Ukraden dvd sony

Ukraden dvd sony

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
CoL3 je napisao(la):
znam da je malo off,al vrijedi ovdje pitati,prijatelj jucer uvezao golfa i ima slicnu muziku,7" dvd,ne skida se plocica,jel se moze negdje naruciti neka plastika il nesto preko toga da ide

neznam jesi li vidio kakvo rijesenje ja imam za taj problem :D


2LOVER@ steta druze,mislim nije njih tesko nabaviti a i nisu nesto posebno skupi ali covjeku bude krivo i zao jer si to sebi kupio...ma nek ti nebude krivo jer se moze nabaviti na svakom cosku danas,ima ih svako...samo prosetaj malo korzom i naci ces ga istog,nije svijet propao...nek ti ovo bude skola slijedeci put nosi sa sobom svoj CD Ace pejovica :D
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
znam da je malo off,al vrijedi ovdje pitati,prijatelj jucer uvezao golfa i ima slicnu muziku,7" dvd,ne skida se plocica,jel se moze negdje naruciti neka plastika il nesto preko toga da ide

neznam jesi li vidio kakvo rijesenje ja imam za taj problem :D


2LOVER@ steta druze,mislim nije njih tesko nabaviti a i nisu nesto posebno skupi ali covjeku bude krivo i zao jer si to sebi kupio...ma nek ti nebude krivo jer se moze nabaviti na svakom cosku danas,ima ih svako...samo prosetaj malo korzom i naci ces ga istog,nije svijet propao...nek ti ovo bude skola slijedeci put nosi sa sobom svoj CD Ace pejovica :D

HAHAHHAHHA svaka cast kralju ;) sve dok ovo nisam procitao mislio sam da govoris o playeru. koji si ti ludjak :cool:

sorry za off, al morao sam
 

IGY

Član
fakat zapitajte se malo nedao Bog da se vama ovako nesto desi i da stavite na forum a svi vas podj*avaju za to, tj za tu kradzu i zaj*avate se na tudzi racun :icon_mad:
 
Član
mah,nas je narod takav,uvijek se smije tudjoj muci,kad se sabere šteta,veca je nego sto necije auto vrijedi al sta se moze,sreca ima kasko naplatice se,al naravno ko ne bi volio naci svoj radio al hajd biche bolji
alpine i kašikara zapeta za njeg,pa nek izvuce ko smije :D

pozdravljam lopove uz poruku,naci ce vas neko,mali je ovaj naš rudarski gradic :)
 
IGY je napisao(la):
fakat zapitajte se malo nedao Bog da se vama ovako nesto desi i da stavite na forum a svi vas podj*avaju za to, tj za tu kradzu i zaj*avate se na tudzi racun :icon_mad:

druze administratore,nisam ja ovo napisao da bi zaj*avao covjeka ,nego da mu malo skrenem paznju sa muke,jer znam kako je biti opljackan i biti sj*an...znam i da nije ni to najveca steta na autu jer gore mu je sada sto ce uvjek kad auto parkira pomisliti na lopova i nece imati mira narednih dva -tri mjeseca...a znam i kakav je osjecaj kada udes ponovo u svoje auto i pomislis da se neki narkoman(90%njih su ovisnici koj ce player prodati za 200KM) usunjao u tvoje auto i sjedio mozda na tvom sjedistu i cupao ti player...de zamisli to :icon_mad:
treba ovo ozbiljno shvatiti jer nije mala stvar dati 900KM za player i da ti neko za 10 minuta iscupa iz auta,i uz to ostavi ove ruzne utiske posle...
Izvini loveru ako je ova sala krivo shvacena ali nemas vjeruj nista od mog sazaljenja,bolje ce ti doci jedan osmijeh na licu... ;)
 
Član
hajmo sad ovi sto ganjaju PIK..mora bit negdje u oglasima..nece on daleko..nadam se da ces naci i naplatit fine pare od kaska!!:cool::cool:
 

IGY

Član
nermine kao prvo ne mozes me zvati "druze administratore" jer nisam ti ni jedno ni drugo ;)
kao drugo svi tvoji postovi na forumu su kao podj*avanje neko ali ono okolo ne direktno, stoga 2x procitaj sta napises pa onda postaj ;)
 
Legend
druze igore kao prvo ako si moderator ovog foruma ne mora znaciti da si oslobodio po Bosne i Hercegovine,druga stvar nermina znam licno i tog momka ne bih mogao zamisliti da ce ikome nesto lose pomisliti tako da imas moc krivog prosudjivanja ljudi,treca stvar ako se stavi smjesak na kraju posta ne mora znaciti da je podj*avanje ili vrijedjanje,auto ima kasko,sve ce se popraviti svi smo zivi i zdravi tako da pretjerujes...
 
Član
btw i sam lover je poceo iz zezancije kukati oko cd-a ace pejovica, sto je i navelo nermina da se malo nasali. i da nebi odma napisao "sta tebe briga, sta komentarises", komentarisem zato sto sam se i ja nasmijao na nerminov post, ali definitivno ne zato sto nam je smijesno sto su covjeku obili auto...
 
Član
Nermine sjeti se situacije koju si imao samnom. Na moju zayebanciju si uzvratio vrijeđanjem. Isto tako je moglo biti i ovdje. Iako ni ja ni ti nismo imali loše ili zle namjere;)

Pokazao si da ne znaš prihvatiti šalu na svoj račun, a očekuješ od drugih da je prihvate? Ne ide to tako. Ili budi zayebant ili nađi drugu profesiju na forumu
 
Član
nego dosta o mom albumu ace pejovića,nermin ce mi ga snimiti :D:D

nego ako ko kupi player nek mi se javi da mu halalim i kablove jer nece moci bez njih,a i sapnucu mu pin ako ga vec nije dekodiro.
 

IGY

Član
Nexus je napisao(la):
druze igore kao prvo ako si moderator ovog foruma ne mora znaciti da si oslobodio po Bosne i Hercegovine,druga stvar nermina znam licno i tog momka ne bih mogao zamisliti da ce ikome nesto lose pomisliti tako da imas moc krivog prosudjivanja ljudi,treca stvar ako se stavi smjesak na kraju posta ne mora znaciti da je podj*avanje ili vrijedjanje,auto ima kasko,sve ce se popraviti svi smo zivi i zdravi tako da pretjerujes...

ovo nema nikakve veze sa ovim sto pisem, to sto sam moderator nije nikakav plus nego minus u vecini slucajeva ;)
aj sad :icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top