Ukraden AUDI

Ukraden AUDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
elmir je napisao(la):
istog ja jucer vidio ispred FIS-a u vitezu,parkirao ja do njega.. de reci koje su table na njemu? koja drzava? u ovog su hrv table bile.. a i iste gume na njemu bile a i felge normalno;) zato i pricam ovo sve;) mozda je bas slucajnost da sve isto bude;)

cisto sumnjam prosto nevjerujem
 
Član
Stvarno vam hvala na informacijama pogotovo ovim zadnjim. Auto je iz Slovenije i table je imao MB A5-56K, ali su sigurnu zamjenili. Ukraden u Hrvatskoj na Pagu (Gajac-Novalja) dok sam bio na odmoru i to več prvo noč!!!!! (11/12.6.2009).
Kad je bio ukraden je imao na krovu i 2 nosač za bicikla (aluminijska) Atera.

atera_reling_2.jpg

giro.jpg


...ali te je sigurno več skinuo...
Ima još jedan detalj pozadi lijevo na tamnoj plastici branika bio je nekoliko ogreban.

lp
 
Član
daj jos tih sitnih detalja ako neko vidi da obrati paznju,naljepnica neka tipa tuning,il tako nesto.
kakvi su farovi?xenon bixenon?
pise li sta na zadnjem staklu,tipa audi salon ljubljana il tak nesto
 
Član
Da bi bio kasko osiguran nebi ni brinuo toliko...osigurao sam samo sve obično + stakla i parkplac. Tražim na netu koji dobar alarm pa ima dosta toga. GPS sistem je dosta skup i ne vjerujem da bi dosta koristio. Koji alarm bih bio najbolji da se nabavi za drugi auto?
 
Član
dusanm je napisao(la):
Da bi bio kasko osiguran nebi ni brinuo toliko...osigurao sam samo sve obično + stakla i parkplac. Tražim na netu koji dobar alarm pa ima dosta toga. GPS sistem je dosta skup i ne vjerujem da bi dosta koristio. Koji alarm bih bio najbolji da se nabavi za drugi auto?

zasto mislis da GPS nebi koristio
 
Član
alarm sa pagerom i dometom oko 5km,tak da ako ti ga neko hapi mozes ga alarmom ugasiti,gps sistem placas mjesecno i to je to,ili mozes uraditi to sam ist,ima se kupiti gotovo i uvalis gsm karticu i gps i mozes ga sam kontrolirati s tim da ces morati tu gsm karticu dopunjavati ili kako vec ide u slo.
u svakom slucaju najisplativija zastita od kradje i od udesa kasko i mirno pajas,ne vracas se da vidis jel zakljucano
 
Član
Pa što se tiče GPS-a sam čuo da imaju neke sprave koje ometaju rad GPS-a ili nešto slično. U svakom slučaju mi je taj sistem sa pagerom zanimljiv. Pa dok uspem nabavit drugi auto znat ču šta ugradit od zaštite, ali bez kasko osiguranja više nikad.
 
Član
dusanm je napisao(la):
Pa što se tiče GPS-a sam čuo da imaju neke sprave koje ometaju rad GPS-a ili nešto slično. U svakom slučaju mi je taj sistem sa pagerom zanimljiv. Pa dok uspem nabavit drugi auto znat ču šta ugradit od zaštite, ali bez kasko osiguranja više nikad.
drug ako mozes stavi ZEDER na auto, blindiranu bravu od titana ispod volana koji blokira paljenje i okretanje volana. Zbog nepristupacnosti mnogi lopovi samo odu od njega a i kazu da ga je nemoguce provalit. Imas jedan klip na netu sa BMW x5, pola sata su ga obijali u sred noci i nisu mu mogli nista i na kraju samo otisli, naravno sve to snimila kamera sigurnosna.

On ti u BIH kosta oko 500 KM zavisi od auta i tipe i jos kad alaram ukombinujes s tim, stvarno nece nikome past na pamet da se zajebava oko tvog auta.

Po meni je to najbolja opcija. Ako si u mogucnosti stavi i GPS ako bas kupujes dobar i skup auto.

Pozdrav
 
Član
ah ja i zaboravio da je pocket gps jammer stotinjak dolara,zaboravi to,pronadji jako dobar alarm,ili ako to ne zelis a vec vozis skupo auto valjda nije problem placati kasko za njeg,i laganica,otkljucanog ga ostavljas :)
zeder ne znam kakav je,al multlock se moze otvoriti pogotovo ak je stariji model,imaju se online alati kupiti za otvaranje.

nego imal kakvih vijesti o audiju?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top