Uklanjanje zadnjeg brisaca (Potreban Cep)?

Uklanjanje zadnjeg brisaca (Potreban Cep)?

Interesuje me ko zna dje kupiti cep za uklanjanje zadnjeg brisaca na autu u mom slucaju je na passatu?
Naso sam na Ebay neki kao originalni samo za takve stvari a ne daje mi se skoro 40KM za jedan cepic :)
 
Član
Tesko je to naci da ti moze neko reci eh taj ti odgovara :) ali malo maste i sam napravis :D izmjeris rupu kolika je i onda ides traziti, malo njuskas okolo i naletice nesto :)
 
Tesko je to naci da ti moze neko reci eh taj ti odgovara :) ali malo maste i sam napravis :D izmjeris rupu kolika je i onda ides traziti, malo njuskas okolo i naletice nesto :)
Nisam trenutno kod kuce u svici sam pa reko ako neko zna kakav cep treba da kupim ovd.
Znam ja da to nije toliko tesko, samo sto ima nekih sto su vec uradili to na svojim autima a nece reknu koji cep je u pitanju i to me ljuti.
Zato pitam posten narod :)
Al kad dodjem kuci sad krajem mjeseca izmislit cu nesto :)
Hvala tebi na odg ;)
 
Član
kad nadjes javi posto i meni treba, ja sam to zatvorio nekim krojenim cepom sto sam ga izrezao iz komada plastike i ubacio u onu gumu na staklu
 
Član
cepovi.jpg
Ja sam koristio slican ovom zadnjem cepu desnom, skino sa stalka sto imaju u poslugama bijeli il kakavi vec
 
Član
sta god da stavis dobro ga zadihtuj, silikonom naprimjer. Ulazit ce ti voda unutra u gepek i otice ti brzo brava ili mikro prekidac u njoj , pa ce onda nekad kasnije gepek korozirat
 
Član
zast bi to uopce radio? stavi zadnji komplet brisac od golfa 5 i po meni je to dost ljepse od tog cepa
 
Top