Uhvatih kamerom danas CRNJE

Uhvatih kamerom danas CRNJE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
<object width="425" height="350"> <param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/guU28Se39fk"> </param> <embed src="http://www.youtube.com/v/guU28Se39fk" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"> </embed> </object>

ludi crnci ovako zaradjuju pare steta sto nisam imao vise memorije na kameri da sve snimim bilo je ludih scena...
 
Član
Mislim nije ti uredu ovaj komentar citiram "CRNJE". jebi ga muki i oni cu ljudi a to je za njih uvreda. sto se tice klipa uredu ljudi zaradjuju kako stignu od pranja prozora na semaforu do direktorskih fotelja. u americi ima svih slojeva drustva sto u najvecem slucaju zavisi i od rasne pripadnosti. u mnogim dijelovima amerike crnci se tretiraju isto kao i prije 40, 50 i vise godina sto po meni nije u redu i gledajuci tvoj komentar bas mislim u kojem si ti dijelu amerike.

sramota. nemoj me krivo skontati ali ti ne valja ono sto si napisao.

emirEX_sa
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
Mislim nije ti uredu ovaj komentar citiram "CRNJE". jebi ga muki i oni cu ljudi a to je za njih uvreda. sto se tice klipa uredu ljudi zaradjuju kako stignu od pranja prozora na semaforu do direktorskih fotelja. u americi ima svih slojeva drustva sto u najvecem slucaju zavisi i od rasne pripadnosti. u mnogim dijelovima amerike crnci se tretiraju isto kao i prije 40, 50 i vise godina sto po meni nije u redu i gledajuci tvoj komentar bas mislim u kojem si ti dijelu amerike.

sramota. nemoj me krivo skontati ali ti ne valja ono sto si napisao.

emirEX_sa

valja meni ja pisem sta ja hocu i to je moj stav a sta ti mislis o crncima i rasizmu me ne zanima i nisam rasista nego sam napiso crnje sta to ima veze.. imam dosta crnaca u raji i uvijek u zajebanciji ih zovnemo hey nigga i niko nista znaju da je zajebancija a ti mi uzeo ovdje soliti pamet rasizam ovo ono ... mislim da nikad nisi bio sa crncima pa neznas ni sta pricas..
 
Član
otidji u harlem pa tako kazi pa da vidimo kako ce misliti da je zajebancija. tamo gdje si vecina a oni manjina moze biti kako ti kazes a suprotno tome bogami ne vjerujem.

samo me ineteresuje sto se ti vazda palis. kako si otiso u ameriku promijenio si se dosta u odnosu kakav si bio ovdje.

steta smatrao sam te za mirnog i dobrog covjeka.
 
emirEX_sa je napisao(la):
otidji u harlem pa tako kazi pa da vidimo kako ce misliti da je zajebancija. tamo gdje si vecina a oni manjina moze biti kako ti kazes a suprotno tome bogami ne vjerujem.

samo me ineteresuje sto se ti vazda palis. kako si otiso u ameriku promijenio si se dosta u odnosu kakav si bio ovdje.

steta smatrao sam te za mirnog i dobrog covjeka.
vidi se da ga nisi dobro upoznao...cccc


Muamere dobro je sto si crnce uhvatio kamerom...ccc...dobro je da nisi necim drugim...sala...ccc...pusaaa
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
otidji u harlem pa tako kazi pa da vidimo kako ce misliti da je zajebancija. tamo gdje si vecina a oni manjina moze biti kako ti kazes a suprotno tome bogami ne vjerujem.

samo me ineteresuje sto se ti vazda palis. kako si otiso u ameriku promijenio si se dosta u odnosu kakav si bio ovdje.

steta smatrao sam te za mirnog i dobrog covjeka.

joj sto me slatko nasmija ccc mirnog ahhaha boze dragi kako si to zakljucio kad si me samo 1-2 puta vidio da mi je znati ... i nisu crnci manjina ovdje ima ih na svakom cosku a sto se tice nigga i ostalog svi su navikli na to nije ti ovo New York da te za tu rijec roknu....
A palim se zato sto se ti nesto kurcis po ovim forumima nesto ti kao ovo ono nemoj da pricam ...
znam ja stosta o tebi... i tisu misu nemoj da se ja otvaram znam dosta da sutim...
i ovo ide na lock
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top