Uhvacen novi VW Scirocco u Sarajevu

Uhvacen novi VW Scirocco u Sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
@ D_cash jeli se to ti zajebajesh ?

@ kAcA ajd sto sam ga vidio nego se vozo isti dan u njemu kad je doshao u Sarajevo a i ja ga malo provozao po parkingu :)
 
Član
e to je taj ev ja bas neki dan pitao za njeg...
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=8558&page=4
copy sa teme
RE: Volkswagen Scirocco u detalju

jel moguce da su stigli kod nas??
vidjeo jednog nase table ???-E-??? crni , FSI motor vidim pozadi ili???!!
nisam imao mob. uzase pa da slikam jeb ga
 
Član
D_cash je napisao(la):
gledao sam na market.ba prodaje se evo x za samo 35 milja ali motor 2.0 150 ks .>D i cetvero vrata

To nije Evolution, to je obicni Lancer.

Nema ni 4x4, ni strasnu masinu...

Evolution je druga prica.
 
Popravljamo se sa ovim novim autima izgleda polako:DMeni zao samo sto ne uspjeh slikati R8 kada je bio ovdje :( Predobra stvar, al eto nije na nasim tablama svakako...
A ovo ko kaze da ne vidi clip...kako ja uspjeh vidjeti jos i crnog Audija coupe-a pored:lol:
 
Putovanja.ba
Administrator
djavolica je napisao(la):
Popravljamo se sa ovim novim autima izgleda polako:DMeni zao samo sto ne uspjeh slikati R8 kada je bio ovdje :( Predobra stvar, al eto nije na nasim tablama svakako...
A ovo ko kaze da ne vidi clip...kako ja uspjeh vidjeti jos i crnog Audija coupe-a pored:lol:

Meni je malo falilo da uhvatim i R8 al momku teska noga, samo sam mrlju usliko :D BG table
 
Fele je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Popravljamo se sa ovim novim autima izgleda polako:DMeni zao samo sto ne uspjeh slikati R8 kada je bio ovdje :( Predobra stvar, al eto nije na nasim tablama svakako...
A ovo ko kaze da ne vidi clip...kako ja uspjeh vidjeti jos i crnog Audija coupe-a pored:lol:

Meni je malo falilo da uhvatim i R8 al momku teska noga, samo sam mrlju usliko :D BG table

Meni se tramvaj nacrtao u kadru bas kad je stao covjek na semafor:icon_evil:Uslikam i jedino na slici sto se vidi je pogled iz Therapi-a na tramvaj a R8 ni na mapi:icon_evil:
 
Član
pa sjecate se da je i maseratti neki uslikan :D ma joj, tako ti je to. dok jedni bukvalno nemaju para za hljeba, drugi vozaju porshe-e, ferrari-e, i sl... al jbg, takva nam situacija :D
 
Član
emir_89 je napisao(la):
pa sjecate se da je i maseratti neki uslikan :D ma joj, tako ti je to. dok jedni bukvalno nemaju para za hljeba, drugi vozaju porshe-e, ferrari-e, i sl... al jbg, takva nam situacija :D

potpisujem........trebaju vise davat zekjata pa bi i mi vozali...hehe
 
Član
jaha je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
pa sjecate se da je i maseratti neki uslikan :D ma joj, tako ti je to. dok jedni bukvalno nemaju para za hljeba, drugi vozaju porshe-e, ferrari-e, i sl... al jbg, takva nam situacija :D

potpisujem........trebaju vise davat zekjata pa bi i mi vozali...hehe

http://www.rijaset.ba/zekat/?str=download
:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top