ugrdnja led sijalica instrument table zenica?

ugrdnja led sijalica instrument table zenica?

Član
Pretezno umjesto fabricke rasvjete stavljaju led take... nadjes ono sto zelis ubacit, skines sat, odneses bilo kojem elektricaru ako nemas nikakvo znanje oko struje i za sicu ti zalemi na tablu tj. na dovod struje
mada to mozes i sam, ako se radi o osvjetljenju sata... malo strpljenja, nadjes gdje su fabricke sijalice i spojis na dovod do njih tu traku il sta vec...
 
Član
Mislio sam vise prekidače da uradim led sijalice a nisam sa strujom dobar ne znam uopšte koliko bi to moglo da košta slabo hoće ljudi da se zajebavati oko toga
 
Član
062 243 997 Benjamin
Ja isto imam u planu mijenjat osvjetljenje na plejeru, treba lemit pa sam s njim pricao oko toga, izgleda mi kao da bi to on odradio
Za cijenu vidis, najgore je sto kod nas nema kupit ni dioda ni niceg pa se vazda moras snalazit il ganjat po Sarajevu
 
Član
Ma tesko je naci, zavisi opet od tipa sijalica, al kod nas je sve relativno tesko nabavit jer nema prodavnice koja je orjentisana na elektroniku, vecinom sve mozes naci u nekim prodavnicama elektroopreme koje su bazirane na 220V a ovo za 12V imaju kao usput
 
Top