ugradnja xenona???

ugradnja xenona???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dobro su ti rekli http://www.caraudio.ba tu vidi oni su ti stvarno extra za to vidjećeš šta ljudi rade a inače znam ih moja raja dovoljno ti govori da naveče sve bude puno automobila ljudi razvaljuju rade i muziku pogledaj biće ti jasno pozzzzzz
 

edo

Član
znam car audio su mi komšije iz mahale...vazda auta ima...samo sam mislio da oni mjuzu slažu...
 
Član
eto sad i tebi i meni komsije ja sam odmah iznad njih ehhehe a mozes i to sto ti kazu kupis pa sam mogu ja da pitam jarana dali je komplikovano za montazu pa da ti javim sutra
 
Član
Ima neka firma u tomislav gradu isto radi ksenenone povoljno...Ima oglas na market.ba
 
Član
ja nasao ponuda xenon kit za 500 marki...hebote...toliko me izadju angelsice sa lechom...udaraju cijene samo tako....
 
Član
E buraz neisplati ti se kupovati to pa sam ugrađivati to ti je isto kao i alarm u cjenu ti je uracunata i montaza sta ces se sad ti peglati ako je razlika mala jedino ako nadjes bas ekstra povoljno i obavezno vidi dali imas kakvu garanciju na to sto kupis jer to je ipak malo vise para u pitanju pozzzzzz
 
Član
homer je napisao(la):
kakva je razlika između xenona i bi-xenona ? možda je malo glupo pitanjce, al šta ću :D

ako se ne varam, xenon podrazumjeva kratko svjetlo u toj tehnologiji a bi-xenon i kratko i dugo... tako procitah negdje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top