Ugradnja xenona- DA ili NE?

Ugradnja xenona- DA ili NE?

Član
Postoji li neko sa foruma da radi sa xenonima a da je iz Tuzle? Volio bi kupiti kvalitetne i sa ugradnjom
 
Član
toliko o laguni i farovima bez leca.
na slici ispod je far sa orginalnim xenonima a nemaju lece

07_1.jpg
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
toliko o laguni i farovima bez leca.
na slici ispod je far sa orginalnim xenonima a nemaju lece

07_1.jpg

Kolega mozes li mi reci ovi tvoji setovi ollo jesu li sijalice ko na prvoj slici ili ko na 2 . Hvala
 
Član
Mirsado je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
toliko o laguni i farovima bez leca.
na slici ispod je far sa orginalnim xenonima a nemaju lece

07_1.jpg

Kolega mozes li mi reci ovi tvoji setovi ollo jesu li sijalice ko na prvoj slici ili ko na 2 . Hvala

posalji na PM slike koje mislis ne mogu da skontam o kojim slikama pricas
 
Član
ja povadio, raja stalno blicala... farovi bili ustimani al dzaba kad nije bilo Cut off-a.. ruzno je kad te neko zaslijepi, pogotovo kad kisa pada...
 
Član
Nekome se svidja, nekome ne, a da se moze ustimati far koji nema lecu, i sa xenon sijalicom koja nije R, moze se i to uraditi ;)
 
Član
nemojte ljudi ko boga vas molim stavljati xenon u farove bez sociva?

Konkrento laguna far bez sociva koji koristi xenon..je far za xenon i to nema veze sa obicnim farom, los vam je izgovor.
 
Član
ja cu samo da kazem da mi se milion puta desilo navece da se vozim negdje i da svijet masovno drzi duga svjetla upaljena bez obzira sto im blicam i palim duga ... ima jako puno bezobraznog svijeta (cast stvarno izuzetcima) ... ja licno nisam ubacio xenone ni nista jer imam veoma dobro osvjetljenje i ovako, mada da budem iskren opasno se razmisljam da ubacim bixenon i to bez sociva samo da bi mogo i ja malo jebavat ove sto ne gase duga, al cim pomislim na ove "normalne" razumne vozace nesto mi bude zao, pogotov sto se tice starijeg svijeta pa sam jos uvijek u fazonu bil ne bil ...

sve u svemu mislim da ti je Emir u prvom postu odma objasnio sve tako da nema potrebe da se raspitujes dalje, do tebe je hoces li ih ubacit il ne ...
 
Član
Suki je u pravu, nemojte mjesati tvornicke farove bez leca i vase.
Ja znam kako bih ja uradio, ako necu uraditi kako bog zapovjeda, necu raditi nikako..
 
Top