Ugradnja XENON-a na KIA Ceed

Ugradnja XENON-a na KIA Ceed

Član
mislim da ima led sijalica koje su dobre kvalitetom.
ne griju se, nema komplikovane instalacije.
Što se toga tiče ja sam sebi ubo extra dobre, treće po redu koje sam probao(treća sreća), kasnije sam probao i neke skuplje od istog proizvođača da postignem još bolju svjetlost i nisu dobre kao što su ove A315. Vjerovatno opet zavisi od auta do auta, odnosno fara do fara. Poredio sam sa Audiem A6 4F u kojeg su fabrički 35W xenoni sa sočivom i jedva da se vidi ikakva razlika, samo što mu nisu fabričke sijalice već su zamjenske kineske, vjerovatno svijetli bolje sa orginalnim sijalicama.

Cut off kod ovih sijalica je fenomenalan čak i na običnom sjenilu

 
Poslednja izmena:
Član
Što se toga tiče ja sam sebi ubo extra dobre, treće po redu koje sam probao(treća sreća), kasnije sam probao i neke skuplje od istog proizvođača da postignem još bolju svjetlost i nisu dobre kao što su ove A315. Vjerovatno opet zavisi od auta do auta, odnosno fara do fara. Poredio sam sa Audiem A6 4F u kojeg su fabrički 35W xenoni sa sočivom i jedva da se vidi ikakva razlika, samo što mu nisu fabričke sijalice već su zamjenske kineske, vjerovatno svijetli bolje sa orginalnim sijalicama.

Cut off kod ovih sijalica je fenomenalan čak i na običnom sjenilu


u koje si auto ugradjivao te sijalice i imas li link sijalica?
 
Član
u koje si auto ugradjivao te sijalice i imas li link sijalica?
Golf 2, Nighteye(sada se zovu Novsight, ista firma samo promijenili ime) A315 je model, ovaj model ima u H4, H7, HB3(9005), HB4(9006), H1 i H11 verzijama, ne znam da li ima još koja, ali H4 i H7 su po meni najzastupljeniji i najbitniji.
 
Top